Корисні порадиЯк визначити підробний Adidas?

Може на Ваших ногах підробний Adidas? Як китайцям переправляють через кордон підробний Adidas? Читайте тут…

Китайська контрабанда шириться і множиться. Не тільки по Україні, а й по всьому світу. Адже якому продавцю не хочеться, щоб кросівки за 20 доларів, коли перейдуть кордон, коштували вже 100$. Як це зробити, можна дати хабар, можна ризикувати ховаючи товар, а можна неординарним методом. Під лейбою невідомої фірми “БУБУБУ” сховати усім відомий Adidas. Все, що потрібно буде продавцю ножиці і дві хвилини вільного часу – дешевий “БУБУБУ” перетвориться на дорогезний, але підробний, Adidas.

Підробний Adidas відео


Як визначити підробний Adidas?

1. Можете почати з задньої частини взуття, а конкретніше зверніть Вашу увагу на ділянку нижче логотипа Adidas. Для підробок характерний маленький шматочок шкіри (невідомо шкіра чи це взагалі) у вигляді трикутника, де верхня частина зустрічається з другим шаром на п’яті. В оригінальних кросівках Adidas звертають увагу на деталі, і нічого не стерчатиме з їхнього виробу.

На цьому фото ледь помітний трикутник – він і говорить про підробний Adidas.

adidas-pidrobka-krossovok

А ось, який мають вигляд ті ж самі кросівки, але помітьте – трикутника немає;)

adidas-pidrobka-krossovok-oroginal

2.  Про підробку також скажуть додаткові шнурки для взуття. У комплекті з кожною оригінальною парою взуття Adidas завжди мають бути додаткові шнурки. Також справжні шнурки упаковані дуже щільно, і знаходяться в поліетиленовому пакетику. Підробні шнурки Adidas,  будуть знаходитися в якомусь пластиковому пакеті і запаковані будуть вони не герметично.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ, НОВА РУБРИКА: “ПІДРОБКА

3. Серійні номери. Справжні Adidas мають серійний номер на бірках. Крім інформації про модель і розмір взуття, там присутня інформація про серійний номер і, що найцікавіше, на лівому кросівку буде один номер, а на правому абсолютно інший. Звичайно ж на підробках ці номери однакові, як для лівого так і для правого черевика. Та насправді, на підробному Adidas взагалі рідко коли побачиш ці номери.

4. Шви. Перед покупкою завжди перевіряйте прошивку і шви взуття. На оригінальних Adidas – рядки рівномірні і щільні, чим не можуть похвалитися підробне взуття Adidas. На них нитки низької якості, стібки криві, з великим відривом один від одного. Часто нитки виходять за рамки частини, яку зшивали.

Визначити підробні кросівки Adidas допоможе офіційний сайт.

5. Звіряйте актуальні моделі з офіційним сайтом. І найголовніше зверніть увагу на види забарвлень модельного ряду офіційного взуття.  Підробки часто бувають таких кольорів, яких офіційно не було, або намагаються зробити наближений колір до справжнього взуття.Купуйте взуття не в інтернеті, а у офіційних дилерів. Вони мають бути представлені на тому  ж офіційному сайті.

На останок, найголовніше, – скупий платить двічі. Тому не спокушайтеся на низькі ціни в тому ж таки eBay або іншому схожому сайті. Краще завітати на офіційний сайт, проглянути актуальні ціни, акції, пропозиції і тільки потім думати, чи така низька ціна не через те, що це підробний Adidas?

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!