Корисні порадиЯк вести стильний Instagram?

Не важливо для чого саме Ви завели свій Instagram: щоб ділитися своїми враженнями та емоціями, щоб друзі могли стежити за Вашим життям, а Ви за їхнім, або просто тому, що любите фотографувати. У будь-якому випадку Ваш профіль може виглядати красиво і стильно, навіть якщо цілі зібрати тисячі фоловерів у Вас немає.

Так, Instagram – це перш за все соціальна мережа, а не зібрання портфоліо фотографів і моделей. Хтось створює його виключно для того, щоб ділитися новинами з друзями та дізнаватися про їхнє життя. Але це зовсім не означає, що він не може виглядати красиво. Як цього досягти, будемо розбиратися поетапно.

Свій власний стиль

Оберіть свій власний неповторний стиль ведення сторінки в Instagram і дотримуйтесь його. Тематика повинна бути чітка і зрозуміла користувачам. Будьте послідовними. Навіть, якщо у Вас з’явиться гарне фото, виникне ідея цікавого посту, але він буде кардинально відрізнятись від всього, про що Ви звично пишете, в такому випадку варто утриматись від публікації, щоб не зіпсувати загальної естетики сторінки.

Фото: https://www.instagram.com/p/_Jla5KSLJB/
Фото: https://www.instagram.com/p/_Jla5KSLJB/

Регулярно публікуйте фотографії

З акаунтом потрібно працювати регулярно. Кожного дня додавати нові світлини, ділитися своїми емоціями зі своїми фоловерами, вигадувати щось новеньке і цікавеньке, щоб утримати вже наявну аудиторію та залучити нових підписників.

Тільки якісні фотографії

Якість завжди повинна бути на першому місці і Instagram не є винятком! Тому, публікуйте фотографії тільки високої якості.

Фотографуйте зверху

Якщо Ви обрали своєю тематикою в Instagram композиції з аксесуарів, косметики, квітів, журналів, тоді Вам варто знати, що вдалі фото можна отримати, зробивши фото такої краси зверху. Крім стильної картинки Ви отримаєте і додатковий бонус: ніяких тіней!

Фото: https://www.instagram.com/p/BAWin5PyLPu/
Фото: https://www.instagram.com/p/BAWin5PyLPu/

Стежте за освітленням

Гарне освітлення і півсправи зроблено! Для цього знайдіть джерело природного світла або фотографуйте виключно на вулиці.

Фото: https://www.instagram.com/p/9hJKY-SLMO/
Фото: https://www.instagram.com/p/9hJKY-SLMO/

Подбайте про фон для фото

Якщо Ви вирішили стати іконою стилю і тематикою сторінки в Instagram є саме Ваші модні луки, тоді варто знати, що для того, щоб погляд фоловерів був сконцентрований саме на  Вашому образі, обирайте нейтральний фон.

Фото: https://www.instagram.com/p/BAcxMuvSLE4/
Фото: https://www.instagram.com/p/BAcxMuvSLE4/

Обробляйте фотографії однаково

Для того, щоб Ваш мікроблог був впізнаваний варто використовувати для своїх фотографій один і той же фільтр або не використовувати фільтри зовсім. Фоловери повинні бачити естетику на Вашій сторінці.

Фото: https://www.instagram.com/p/BAkI8YwSLNW/
Фото: https://www.instagram.com/p/BAkI8YwSLNW/

«Фотозаготовки»

Багато блогерів роблять декілька фотографій за один підхід, а потім викладають їх в Instagram протягом тривалого часу. Це допомагає не тільки стабільно вести блог, але й допоможе у ті моменти, коли Вам буде ніколи робити нові фото.

Фото: https://www.instagram.com/p/-7FC1BSLAs/
Фото: https://www.instagram.com/p/-7FC1BSLAs/

 # Хештеги #

Хештег – слово або фраза з решіткою, які відображають суть і тему Вашого посту.

Використання хештегів в описі світлин значно збільшує шанси на те, що хтось, випадково, потрапить на Ваш мікроблог і, зацікавившись тематикою сторінки, стане активним Вашим фоловером. Але тут також варто не переборщити. За «правилами хорошого тону»  в Instagram оптимальною кількістю є 3-5 хештегів.

Щодо хештегів, то вони повинні бути не просто популярними і найбільш вживаними, але й максимально підходити за тематикою до Вашої фотографії.

Ось 50 найпопулярніших хештегів в Instagram

#love #instagood #me #follow #tbt #cute #photooftheday #like #followme #tagsforlikes #happy #beautiful #girl #picoftheday #fun #instadaily #selfie #smile #friends #like4like #summer #igers #fashion #instalike #food #swag #amazing #tflers #bestoftheday #follow4follow #instamood #style #lol #likeforlike #l4l #wcw #pretty #nofilter #family #my #webstagram #life #iphoneonly #tweegram #hair #sun #all_shots #followforfollow #instago #f4f

Не бійтесь і самостійно вигадувати цікаві чи кумедні хештеги, які можуть зацікавити користувачів навіть більше, ніж сама світлина.

«Гарячі години» в Instagram

Пік відвідуваності в Instagram спостерігається з 17.00 до 21.00. У цей проміжок часу викладені Вами світлини побачить найбільша кількість користувачів. Важливою є також періодичність – не більше одного фото кожні 3-4 години. Це розумний баланс між активністю і нав’язливістю.

Робота з аудиторією

Робота з аудиторією є невід’ємною частиною успішного ведення сторінки в Instagram. Важливо бути відкритими до людей, яким подобається те, що Ви пишете і викладаєте. Будьте вдячними та доброзичливими, не лінуйтесь дякувати за компліменти і відповідати на запитання, підтримуючи тим самим зворотній зв’язок,  підписуйтесь на інших людей, залишайте коментарі під їхніми фотографіями, вони будуть робити те саме у відповідь.

Сьогодні, на сторінках Instagram можна знайти чимало українських блогерів, які вміють не тільки бачити прекрасне у всьому, але й з любов’ю цим діляться зі своїми фоловерами. Саме однією з таких креативних особистостей, Instagram якого налічує майже 30 тис. підписників є львівський блогер Леонід Мартинчик (https://www.instagram.com/leonid.martynchyk/). Фотографії для цієї статті взято з його блогу.

Фото: https://www.instagram.com/p/-jbYLgSLCO/
Фото: https://www.instagram.com/p/-jbYLgSLCO/

Кожен лайк, кожен коментар – це маленький крок до популярності!

Досить просто мріяти про стильний Instagram…

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!