Корисні порадиЯк стати багатим

Як стати багатим – шість відповідей-порад від “Google”
За даними видання «Bloomberg», бізнесмен з Донецька,  власник фінансово-промислової  групи – Рінат Ахметов став єдиним українцем, який потрапив до рейтингу найбагатших людей планети. Видання оцінило капітал Ахметова  в 22,3 мільярда доларів.

Очолює цей світовий рейтинг, як завжди Карлос Слім, у його кишенях є  78.2 мільярди доларів. Друге місце віддали Біллу Гейтсу – 64 мільярди доларів, на третьому засновник іспанської групи Inditex Амансіо Ортега у нього 59 мільярдів доларів.

Про такі прибутки звичайному українцю тільки залишається мріяти, чи можливо так, щоб все ж таки стати багатим – ми вирішили проглянути відповіді на це запитання серед інших сайтів. На основі їхніх порад, зробимо, такий собі рейтинг корисних порад, про те, як стати багатим. На сайті «Прикарпатська леді» перша порада, яка адресована, можливо не тільки «Ледям»;) а й іншим людям, які думають, як стати багатим така:

1)      Якщо виникає проблема – вона повинна бути негайно вирішена. Не потрібно сумніватися, головне – діяти. Будьте рішучими.

Друга порада, як вирватися з бідних в багаті від українського національного порталу «Аратта» поради щодо багатства завуалювали під секрети. Їхні дані ґрунтуються на досліджені компанії «China Market Research Group», яка опитала десятки мільярдерів.  І перший секрет від них, а для нас друга порада, як стати багатим:

2)      Не боятися зазнати поразки. Серед опитаних більшість олігархів відповіли, що їм часто доводилося ризикувати. Часто на кону було майже все – і всім їм доводилося йти на ризик. Головне безпека і передбачуваність , без цих якостей, стверджують на сайті – навряд чи вдасться заробити свій мільярд.

Порада, яка зайняла третє місце і не тільки в нашому списку, а й у списку гугл на питання: «Як стати багатим» зайняла блогер  «nataluxe», вона так захотіла стати багатою, що почала вивчати цитати багатих і на основі їхніх виразів створила для себе перше правило на шляху до свого багатства. У нас – третє.

3)      Розумна мотивація та команда. Завжди треба знати причину своїх дій у бізнесі. Людина, яка чотири роки тому очолила рейтинг найбагатших у світі за версією журналу «Forbes» і нині є одним з найвідоміших інвесторів у світі – Уоррен Баффет каже: «Я ніколи нічого не купую, якщо не можу на одному аркуші паперу описати мої пояснення і причини. Я можу помилятися, але я буду знати відповідь на це. «Я плачу 32 мільярди доларів за компанію Coca-Cola, тому що …» І якщо ви не можете відповісти на це питання, вам не варто купувати ці акції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Чому не багатієте?”

На інтернет-порталі «МегаСайт» вирішили про багатство згадати прикметами. Саме цей ресурс гугл вивів на четверту сходинку, який відповідає на питання, «Як стати багатим». Їхнє перше правило,  а для нас четверте:

4)      Щоб водилися гроші, запевняють автори статті, потрібно дотримуватися народних прикмет. Під скатертиною, яка вкриває стіл, повинні лежати декілька купюр – вони манитимуть до себе інші гроші. Щоб не збідніти – то не варто той же стіл протирати від крихт голою рукою – її краще обмотати ганчіркою і тільки тоді прибирати від крихт.

На ресурсі «Простобанк», який п’ятий  у видачі пошуковика – перша порада, щодо багатства – стосується фінансового плану.

5)      Складіть фінансовий план. Запишіть свої витрати минулого місяця не по пам’яті, а буквально за чеками і квитанціями (якщо вони збереглися). Так ви дізнаєтеся, скільки витрачаєте насправді, на що витрачається більше всього грошей і зможете відстежити непотрібні покупки і витрат, кажуть автори статті. На основі цих даних потрібно і скласти свій фінансовий план так, щоб можна було б хоча б 10% від сімейного бюджету відкладати.

На ресурсі «Допомога бізнесу» на запитання, як стати багатим ? автори вирішили навести прикмети, які можуть привести до бідності і на основі них вже робити висновки, щодо того, як ходити в мільйонерах.  Отже, які народні прикмети приведуть до бідноти:

6)      «Віник став мітлою вгору», «сміття винось тільки вранці», «кришку унітазу тримай закритою», «крихти зі столу рукою не змітати», «ножем салат не заважати», «грошей увечері не займати і не віддавати» , «вранці вставати з лівої ноги».

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!