Корисні порадиЯк швидко продати речі на OLX?

За опитуванням проведеними різними порталами, українці все частіше стають інтернет-торгівцями. Тому наші журналісти підібрали декілька порад, щоб підвищити Ваші продажі.

Все більше українців стають активними інтернет-покупцями. За даними опитування Prom.ua, 62% опитаних жителів міст України вже мають досвід покупки товарів у всесвітній мережі. І це не дивно – це швидко і зручно. І все більше наші співвітчизники намагаються продати старі речі на відомому усім порталі OLX.

Хоч компанія і зазначає у своєму гаслі «продається все» – потрібно ще вміти це «все» продати. Тому журналісти «Електронної книги скарг України» розробили  10 порад, які допоможуть продати будь-яку річ на OLX.

Тож запам’ятовуйте:

Шукайте синоніми. Подбайте про опис свого товару. Вживайте якомога більше слів, які б охарактеризували Ваш товар. Наприклад велосипед може ще називатися моунтинбайк, горний велосипед, фікс, – це допоможе привести нових покупців, які вирішили шукати не по слову «велосипед», а, наприклад, по слову  «моунтинбайк». Загалом шукайте синоніми і вживайте їх у заголовку.

Не поскупіться і заплатіть. «OLX» – ресурс безкоштовний. Але за все потрібно платити, щоб досягти успіху. Тож подайте платне оголошення – і повідомлення буде висіти в топі. Більше переглядів – більше потенційних покупців.

Приділіть час для продажу. Будь-яка річ вимагає часу, щоб її продати в даному випадку річ буде йти про її опис. Пишіть максимум про річ : де була куплена, з якого матеріалу, які функції виконує, обов’язково – ціну,за якою купували в магазині, і основне – чому продаєте, це психологічно заспокоїть покупця. Будьте чесні – якщо є недоліки товару – не варто обманювати, напишіть про це одразу!

Попрацюйте з ціною.

Помічали, що в супермаркетах на цінниках пишуть не 500грн., а 499? Чому? Бо це вже не 500 😉 Хоча річ йде всього про гривню. Краще і Вам так написати, щоб не злякати покупця. Також річ продасться швидше – якщо Ви дасте змогу покупцеві самотужки збити ціну хоч на 50 гривень. Тому вказуйте, що можливий торг.

Хороші світлини. Зробіть хороші фотографії Вашого товару. Не забувайте, що покупець сидить десь далеко і не може його помацати – тому хороша фотографія з різних боків – також один із складових вдалого продажу.

Запропонуйте бонус. Якщо, наприклад, покупець ладен придбати товар – то вкажіть, що Ви готові надати кур’єрські послуги і довести товар, куди потрібно – це вплине на покупця. Це питання комфорту – набагато зручніше, коли товар підвезли Вам під будинок, показали, розказали. А не Ви витрачати свій час, і шукати на мапі район, в якому  ніколи не бували. Тож навіть така дрібниця плюс Вашому оголошенню.

Подбайте про номер. Не всі мають безлімітного оператора. Тому вказуйте декілька номерів різних мобільних операторів. Ніколи – домашній. Холодильник продасте, а дзвінки триватимуть.

 

Якщо хочете продати швидко – для впевненості краще подавати оголошення не на один ресурс. Більша аудиторія – більше шансів.

Якщо у Вас є власні поради – діліться ними в коментарях.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!