Корисні порадиЯк розпізнати оригінальний Rolex?

Rolex розуміє, що її продукція популярна серед народних умільців, тому постійно розвиває захистити від підробок.

В Україні придбати Ролекс за 100 гривень – простіше простого. І це не тому, що компанія дбає про престиж наших співвітчизників, а тому, що ця фірма у світі улюблена у підробників.

Шахраї, які пропонують в переходах підробку, навпаки, сподіваються, що їм вдасться когось провести і все ж таки переконати, що у них справжнісенький, непідробний Rolex.

Як розпізнати оригінальний Rolex?

Непрозора задня кришка без написів

Швейцарська компанія Rolex не випускає годинник зі скляною задньою кришкою, через яку видно роботу механізму. Задня частина корпусу, зроблена з прозорого скла, це, мабуть, перший і найпростіша ознака підробки. Для переконливості на елементи механізму фальшивки навіть можуть завдати виразно видний фірмовий знак у формі корони.

Такий має вигляд підробний Rolex
Такий має вигляд підробний Rolex

Збільшувальне скло циферблата

На справжніх годинниках бренду збільшувальна лінза над датою випукла. Розмір збільшення – 2,5 рази. Підробний Rolex найчастіше має  збільшення не більше, ніж у 1,5 рази. І також, щоб перевірити чи перед Вами справжній чи підробний Rolex, подивіться на скельце  – якщо воно розташоване не по центру – перед Вами підробка.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ В РОЗДІЛІ: “ПІДРОБКА

rolex-2
Гравіювання

На Rolex немає гравіювання на задньому боці корпусу, яку видно неозброєним оком. Винятком з цього правила є жіночі моделі (які випускалися до середини 1990-х років) серії «Rolex Design» і «Sea-Dweller». У гравіюванню годин-винятків є особливі моменти, треба знати де саме вона наноситься.

rolex-3
Мікрогравіювання

Багато реплік годинників навіть не намагаються імітувати цей атрибут – акуратну мікрогравіровку у вигляді корони, розташовану під цифрою 6.

Знак, що з’явився на моделях годинників Rolex з 2002 року, є настільки маленьким, що його важко побачити на оригіналі неозброєним оком, але це завжди можна зробити при збільшенні.

Мікрогравіювання
Мікрогравіювання

Наліпка-голограма

На підроблених годинниках не буде ніякої наклейки. Однак на багатьох висококласних підробках намагаються відтворити голограмні наліпки, які знаходяться на задній частині корпусу всіх справжніх годин “Rolex”.

Ліворуч: Справжні Rolex з голограмою в 3-мірної друку Праворуч: Підроблені годинник з звичайної голографічну наклейку.
Ліворуч: Справжні Rolex з голограмою в 3-мірної друку
Праворуч: Підроблені годинник з звичайної голографічну наклейку.

На наклейці зображена всюдисуща корона і серійний номер корпусу. Як правило, про такі наклейках в підроблених годиннику мова не йде, але навіть при наявності такої, корона і номер на підробці голографічні, а на оригіналі вони видно як тривимірний малюнок.

Тиснення

Уважно розгляньте тиснення, а саме  його точність і чіткість: при збільшенні Ви повинні побачити чіткі краї літер, в іншому випадку перед Вами підробка.

Посилена ізоляція механізму заводу годин

В деяких моделях годинників “Rolex” (“Daytona”, “Submariner” і “Sea-Dweller”) встановлено додаткове ізоляційне кільце між корпусом годинника і коліщатком заведення годинника.

izoliacija
У багатьох підроблених годинників це зовсім не помітно, а якщо і ставиться якесь кільце, то воно не відіграє ніякої практичної ролі.

Розмір и вага

Незважаючи на те, Що це НЕ найбільш науковий метод визначення підробки, потрібно зауважити, що справжні “Rolex” дуже міцні і відносно важкі.

Підроблений “Rolex” буде виготовлений з дешевих матеріалів і тому здаються дуже легкими. Крім того, в справжніх “Rolex” обід повний, а в підробках іноді бувають прогалини. Rolex-виготовляються із золота, платини або сталі.

Рух секундної стрілки

Секундна стрілка в справжніх годинниках “Rolex” рухається плавно з постійною швидкістю, що часто не можуть підробити. У фальшивках секундна стрілка рухається поривами.

Сапфіровий кристал

У багатьох підроблених годинниках використовується звичайне скло, а не справжній сапфіровий кристал. В якості хорошої перевірки матеріалу кристалу, можна капути на скло трохи води. На сапфіровому кристалі вона відразу ж збереться разом, завдяки дуже гладкій поверхні.

Номер корпусу 

Нанесений якісно номер
Нанесений якісно номер

Про номери будь-яка солідна компанія дбає – цей індетифікатор підробки, один із найголовніших. На бічну частину корпусу наносяться серійні номери годинника і корпусу. В оригіналі ці написи виконані якісно, всі цифри з чіткими краями. У підробках Ви теж побачете цифри, але там вони будуть нанесені незграбно: цифри із змащеними і неточними краями, наприклад.

Бренд Rolex став синонімом успіху і стилю, будьте уважними, не платите за підробку. Кращим способом застереження від підробки є покупка годинника у дилерів з високою репутацією. Ставте продавцю запитання, придивляйтеся до найдрібніших деталей…

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!