Корисні порадиЯк правильно зберігати крупи?

Щоб крупи не стали вбивчими на Вашій кухні  – за ними потрібно добре доглядати, як? Поради від наших журналістів. 

У будь-яких крупах, незалежно від порядку на кухні, можуть завестися жучки чи черв’ячки. Причину варто шукати не у тотальному безладі господині, оскільки спіткати ця проблема може навіть найприскипливіших чистоль, вирішення тут криється у неправильному зберіганні круп. Як вберегтися від появи неприємного сусідства на власній кухні?

Рецепт від «Електронної книги скарг України».

Вибір крупи

Перш за все, аби уникнути появи у крупах жуків та черв’яків, не варто надто ними запасатися, а розрахувати приблизну кількість на декілька місяців. Наприклад, на зиму. Ви цілком можете провести первинну перевірку продукту до покупки.

Для цього потрібно уважно подивитися на вміст упаковки (часто вони продаються в прозорих поліетиленових пакетах), перевірити на наявність, наприклад, павутинок. Якщо крупа продається у паперових чи картонних коробках, то варто ознайомитися з датою виготовлення та терміном зберігання.

Обробка крупи

Принісши крупу додому, її можна обробити. Це стосується і тої, що Ви плануєте відкласти на майбутнє, адже обробка позбавить можливості появи небажаних «квартирантів» у крупі. Продукт можна покласти на декілька голин до морозилки чи винести на балкон в холодні періоди року або трохи підсмажити на пательні. На смак це не вплине, а від жучків чи черв’ячків вберегти може.

Зберігання крупи

Крупу не варто зберігати у поліетиленових пакетах, оскільки це може спричинити появу неприємного запаху та присмаку. Краще користуватися скляними чи пластиковими контейнерами з щільноприлягаючими кришечками. У пригоді можуть стати і звичайні банки, проте перед використанням їх треба простерилізувати.

Для кращого збереження крупи до контейнеру можна додати часник (1-2 зубчики на кілограм), перець чилі, лавровий лист, цедру лимону. Дехто навіть використовує каштани. Аби вберегти продукт від вологи, можна покласти у ємкість мішечок солі. Від появи жуків може врятувати і шматочок металевої фольги чи металева ложка. Оскільки під дією світка продукти можуть псуватися, то зберігати контейнери краще в шафках.

Якщо у Вас є свій особливий рецепт, як вберегтися від жучків та черв’ячків у крупах, поділіться ним у коментарях!

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!