Корисні порадиЯк правильно помити машину?

Як правило, автомобілісти миють машину тільки водою. Це корисно якщо не користуватися річковою або занадто гарячою водою, тому що це може негативно вплинути на лакофарбове покриття. Поради, які збережуть Вашого залізного коника -тут.
Щоб пом’якшити воду і зробити миття більш дбайливим рекомендують користуватися миючими засобами – автошампунями – вони допомагають не тільки у видаленні різних забруднень, але також подовжують термін служби лакофарбового покриття.

Автошампуні застосовуються для миття кузова автомобіля, а також тканинної оббивки і пластикових деталей автомобіля. Речовини, що входять до складу автошампунів (спирти, рідке натрієве скло та інші не викликають корозію металу і нешкідливі для покриттів).

Автошампуні випускають рідкими і порошкоподібними. Для миття лакофарбового покриття і оббивки автомобіля 50 грам шампуню розчиняють у 10 літрах води і губкою, ганчіркою або м’якою щіткою миють поверхню, а потім обмивають водою. Витрата препарату – близько 50 грам на легкову машину.

Концентрований автошампунь потрібно розбавляти водою у співвідношенні 1: 200, а потім мити машину. Цей шампунь містить підвищену кількість поверхнево-активних речовин – близько 35%.

Читайте також: “Корисні поради

Пошкоджене покриття рекомендують мити автошампунем з антикорозійним ефектом. У його склад входять антикорозійні добавки, які зменшують корозійну дію води на метал.

Автошампунь обов’язково потрібно змивати, так як він може розм’якшити лакофарбове покриття.

Після закінчення миття треба протерти поверхню сухою фланеллю, тому що, наприклад, краплі води, які залишаються на поверхні кузова можуть призвести до утворення плям, що важко видаляються.

Особливо ретельно треба сушити кузов взимку, інакше в місцях обмерзання покриття можуть утворитися тріщини. З цієї ж причини не варто виїжджати на мороз одразу після миття автомобіля.

Читайте також: “5 цікавих фактів про бентлі

Також автомобіль не слід мити при яскравому сонці, оскільки охолодження нагрітого на сонці автомобіля може привести до пошкодження лакофарбового покриття. Влітку автомобіль краще всього мити в тіні і при холодному двигуні, а взимку – не в сильні морози.

Вода і найефективніші миючі препарати здатні видалити не всі забруднення. У цьому випадку можуть допомогти чистячі засоби, призначені спеціально для зняття сильних забруднень, що не розчиняються у воді: іржа, нагар, бітум та інші. Вони, як правило, продаються в невеликих флаконах і призначені для впливу не на всю поверхню автомобіля, а тільки безпосередньо на місце забруднення.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!