Корисні порадиКраса та здоров'яЯк наносити парфуми, щоб пахнути цілий день

7 корисних порад, які допоможуть аромату довго радувати Вас. 

Духи сьогодні не розкіш і є майже у кожного. У когось парфуми коштують тисячі гривень, десятки, а у когось сотні.

Не залежно від ціни, якщо не правильно наносити парфуми можна не відчути правильного аромату, вони втратять можливість довго радувати ароматом і гроші, витрачені на них, себе не окуплять.

Ми знайшли 7 порад, які допоможуть наносити парфуми правильно і пахнути цілий день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “КРЕДИТНІ ХИТРОЩІ

1. Після прийняття душу чи ванни – це найбільш потрібний момент для нанесення на шкіру духів. Аромат парфума максимально вбереться в вологу шкіру.

2. Наносити духи на одежу не можна! Це потрібно робити безпосередньо на тіло. Так і запах буде більш стійким, і знизиться ризик появи на одягу білих плям. Крім того, завжди потрібно пам’ятати, що на стан ювелірних виробів – хімічний склад духів може також вплинути негативно.

3. Рекомендується розпиляти рідину  на не великій відстані від себе. Найоптимальніший спосіб – бризнути перед собою, тим самим створивши ароматну хмарину, після чого просто в неї увійти. Так краплі духів рівномірно розійдуться по всій шкірі і створять приємне ароматне поле.

4. Спеціалісти рекомендують дуже багато різних методів, як можна нанести на тіло парфум. Найефективніший з них і перевірений часом, відзначають спеціалісти,  – це розпилення ароматної рідини на точки пульсації. Тут прекрасно підійдуть місця за вухами, шия, груди, зап’ястя, згини ліктів і колін. У цих місцях шкіра має найвищу температуру, а значить, запах буде швидко поширюватися по повітрю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “5 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО БЕНТЛІ

5. Просто ідеальним місцем для збереження запахів вважається чисте волосся. Якщо декілька крапель духів нанести на гребінець, а потім розчисатися ним, то шлейф тонкого аромату буде  з Вами цілий день, відмічають експерти.

6. На тривалість пахощів парфуму має вплив і їжа, яку Ви їсте. Потрібно пам’ятати, що гостра, пряна, перчена, солена їжа підсилює запах.  А от більшість лікарських препаратів, вітаміни і куріння значно змініюють хімічні властивості парфумів. А це може вплиути як на сам аромат, так і на тривалість пахожів.

7. Для того, щоб улюблені духи не видихалися, їх потрібно правильно зберігати. Тримайте їх в темному, прохолодному місці в міцно закритій ємкості. Так вони не втратять своїх якостей.

P.S. Парфуми також можуть стати хорошим освіжувачем запаху речей в шафі. Трохи привідкривши флакон, його можна помістити в шафу з несезеонними речами, взуття, полотенця, білизна… Також парфуми можна і використовувати таким же чином в книжкових шафах – для усунення звідти непотрібних запахів.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!