Корисні порадиТехноУкраїнські сайти. ТОП корисних порталів України

Одразу слід зазначити, що журналісти «Електронної книги скарг України» шукали подібні українські сайти до нашого, які створені для того, щоб десь полегшити життя нашим громадянам, десь зорієнтувати, а десь розширити світогляд. Якщо у Вас є посилання, українських сайтів, які на вашу думку, відповідають критеріям описаних вище – надсилайте в коментарях.

ЦІНА ДЕРЖАВИ

Сайт: http://cost.ua/

Український сайт, який дасть зрозуміти звичайному громадянину, скільки з його зарплати витрачається державою на утримання армії, медицини, на АТО. Також, відвідавши його стане зрозуміло, як формується український бюджет, який має дефіцит, який борг вже навис над українською скарбничкою. Але, що найцікавіше, на нашу думку – це пенсійний калькулятор. Кожен зможе приблизно зрозуміти, яка на нього чекає пенсія, побачити скільки можуть отримувати пенсійного забезпечення депутати, судді, журналісти, держслужбовці та інші.

ДОСТУП ДО ПРАВДИ

Сайт: https://dostup.pravda.com.ua

Український портал, який допоможе надіслати електронні запити і отримати відповідь від чиновників. Кожен громадянин нашої країни має право отримувати інформацію, яка є публічною, саме для цього створений український ресурс «Доступ до правди». Щоб надіслати запит до відомства і запитати про те, що вас цікавить потрібно завітати на сайт, сформулювати текст запиту за формою на сайті, перевірити свою поштову скриньку. І не забудьте, що все, що ви напишете на сайті – стане надбанням народу, тому формулюйте свої побажання грамотно і без перебільшення;)

ПОЇЗДКА

Сайт: http://poizdka.org/

Український сайт, який допоможе українським пасажирам. Суть сайту проста – допомогти українським пасажирам Української залізної дороги знати свої права. Якщо у вас щось сталося – завітайте на сайт, знайдіть свою проблему, та дізнайтеся, на що можна розраховувати згідно українського законодавства.

ЕЛЕКТРОННА КНИГА СКАРГ УКРАЇНИ

Сайт: http://reaction.org.ua

На цьому українському порталі публікують скарги на будь-яку організацію, на будь-якого чиновника, на міліцію, неважливо, якої сфери життя стосуватиметься скарга. Портал відвідують журналісти різних ЗМІ України, що також допоможе у потужнішому висвітленні виниклої проблеми! Такий собі віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

ВОРКСЕЛЕРАТОР

Сайт: http://workcelerator.com/

Сайт із дещо складною назвою, але вдалий каламбур допоміг передати те, чим займається український сайт. Воркселератор – допоможе знайти нетехнічні вакансії в стартапах, а також пройти стажування. Завдання сайту сформувати культуру стажування та найму перших нетехнічних працівників.

WOOOWER

Cайт: http://wooower.com/

Новий український сайт, на якому можна обрати для себе відпочинок і отримувати сповіщення у зручному форматі. Але, що головне, інформацію про заплановану зустріч, чи відпочинок, ви отримаєте не за годину чи дві, а заздалегіть. Тому легко зможете спланувати свій відпочинок. Обирайте лишень ті заходи, які дійсно вас цікавлять, а відповідний рубрикатор допоможе в цьому.

Жителі

Cайт: zyteli.com

Жителі – соціальна платформа, створена для кожного хто сам сусід, чи має сусідів. Платформа надає можливість спілкування з мешканцями  багатоквартирного будинку в якому мешкає користувач.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!