Корисні порадиЯк повернути товар без чека?

Ви придбали продукцію неналежної якості, але чек, наприклад, загубили, або  забули, або, чого не можна робити – продавець Вам його не дав. Пам’ятайте – можна здати товар і без чека! Що ж потрібно робити? 

  1. Що потрібно при доказах? Звичайно, свідки, які бачили і зможуть підтвердити те, що Ви робили покупку товару, який хочете повернути. Це може бути упаковка, яка залишилася від товару, але на ній повинні бути відмітки про магазин де був куплений цей товар.
  2. Якщо Ваш добрий намір, просто поміняти товар відвергли злими обличчями – пишіть скаргу, можете написати нам, але окрім неї пишіть продавцю – як її писати – ми вже з Вами обговорювали. Також радимо при написанні її формулювати слова таким чином, щоб це не було прохання, а дійсно вимога. Замінити усі м’які форми вислову на більш жорсткі. Не забудьте написати скаргу в двох примірниках і на одному з них, отримати печатку або підпис продавця.
  3. Будь – які звинувачення від продавця, директора, магазину, в який ви намагаєтеся здати товар без чеку чи навіть з ним – повинні обґрунтовуватися не тільки словесно. Звинувачують у неправильній експлуатації товару? – наполягайте на проведенні експертизи, при Вашій присутності, на це у Вас є законне право.  Щоб бути там – неодмінно напишіть тоді у скарзі, що Ви наполягаєте;) повідомити про місце, дату, час проведення експертизи. В даному випадку платить не той, хто замовляє. Але, якщо експертиза засвідчить правоту директор, то доведеться все ж таки заплатити. А якщо виявитеся правим Ви, то за Ваш товар повернуть гроші.
  4. Можна попросити перевірити відеокамери, які зазвичай є в магазинах. На них, якщо Ви робили покупку, має бути записаний процес. Але з цим варто не тягнути і одразу попросити це зробити, якщо  чуєте відмову – запишіть це у скаргу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ПРАВА СПОЖИВАЧА

Повернення товару без чека на ярмарках

На такого роду заходах повернути товар теж можна. Навіть, якщо продавець з іншого міста. Якщо Ваш товар є – то знову ж таки, необхідні свідки – це про всяк випадок. І головне! Запам’ятати номер прилавку де була зроблена покупка без чека. Тоді вже можна телефонувати організатору ярмарки, якщо такого немає – телефонуйте орендодавцю приміщення – він повинен знати.

Поясніть по-людськи проблему і номер буде Вашим. І вже у організатора вимагайте номер продавця і посприяти поверненню товару.

Щодо ярмарок на відкритому місці – тут вже складніше бо доведеться звертатися у міський відділ культури, вони зазвичай видають дозволи на проведення таких заходів. Але завжди пам’ятайте, головне, щоб були докази, вони не тільки будуть засвідчувати покупку в магазині, але і засвідчать Вашу правоту у суді. Вдалих покупок без нервів і з чеками;)

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!