Корисні порадиСитуація: Що робити, якщо таксист не має решти?

Щоб не бігати по магазинах у пошук дрібних купюр, варто знати, що сказати Таксі – зручно і швидко, але коли доходить діло до оплати послуги, таксисти часто округлюють суму на свою користь.

Але, “бомбила” завжди знайде альтернативу — або послати Вас розмінювати купюри в найближчий кіоск, або ж запропонує забути про гривню, якої не вистачає. Що робити в такій ситуації пасажиру?

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ПРОДАВЕЦЬ НЕ МАЄ РЕШТИ?

Згідно закону України “Про захист прав споживача”, який, можна сказати, формально регулює відносини між таксистом (надавачем послуги) і пасажиром (користувачем), то у водія повинні бути дрібні гроші, щоб дати решту і не примушувати пасажира бігати по ятках у пошуку дрібних купюр.

До того ж, якщо і немає решти у таксиста — він сам повинен взяти ноги в руки і бігати по ларьках. Тим паче, що згідно 23 постанови Кабінету Міністрів України №833 “Про затвердження порядку здійснення торгової діяльності і правил торгового обслуговування населення” сказано, що “касир чи інший працівник, який має право отримувати від споживача гроші за проданий товар, зобов’язані мати в касі банкноти і монети для видачі решти”.

І якщо таксист не знає цієї постанови, та й не хоче про неї чути, потрібно зателефонувати оператору, у якого замовляли машину. Навряд чи вони будуть ризикувати клієнтом із-за однієї чи двох гривень — і вирішать цю проблему. Телефонуйте не виходячи з машини, – це буде дієвішим способом і збільшить шанси все ж таки отримати свої гроші.

Також, слід зазначити, що на таких “розумних” таксистів є ще одна управа: штрафи за порушення законодавства у сфері обігу готівки.

Якщо таксист все одно “знає” більше — викликайте міліцію.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!