Корисні порадиПро що пишуть відомі бізнесмени

Образ успішної людини, яка «зробила себе сама», є ідеалом для багатьох підприємців. Існує безліч книг про те, як здобути успіх, однак ніщо не надихає так, як живий приклад найуспішніших людей світу. Маємо для читачів «Електронної книги скарг України» десять книг найвідоміших світових підприємців.

Білл Гейтс, «Бізнес зі швидкістю думки»

У 1999 році Білл Гейтс опублікував книгу, в якій передбачив, що через 10 років бізнес зміниться більше, ніж за останні 50 років. Як відомо, пророцтво одного з найбільших лідерів інформаційної революції таки здійснилося. Це хороший привід перечитати його книгу. Сучасний бізнес – це потужна система і тепер, щоб стати успішним, недостатньо бути освіченим і володіти хорошою інтуїцією. У своїй книзі Білл Гейтс вчить читачів принципам успішного бізнесу і тому, як правильно використовувати сучасні інформаційні технології. Найцікавіше, що тут він наводить приклади з власного досвіду.

Уоррен Баффетт, «Баффетт – інвесторам»

Завдяки успішним інвестиціям Уоррен Баффетт заробив $ 50 млрд. У цій книзі опублікована його ділова переписка з партнерами та інвесторами, починаючи з 1957 р Золоте правило його переговорів з інвесторами – надавати їм ті відомості, які ви самі хотіли б отримати на їхньому місці.

Джордж Сорос, «Відкрите суспільство. Реформуючи глобальний капіталізм»

Джордж Сорос вже заробив $ 19 млрд – це вже один із приводів прочитати його книгу. Критики назвали її маніфестом нового капіталізму. У своїй книзі Сорос виступає проти соціальних і комерційних табу, а також переглядає поширене ставлення людей до капіталу. Тут можна знайти свіжі ідеї, актуальні теми і незвичайний підхід. Цю книгу варто прочитати всім, хто працює в галузі бізнесу, політики чи соціальній сфері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ПРАВДА ПРО ЇЖУ: 4 феноменальних винаходів у світі їжі

Річард Бренсон, «Втрачаючи невинність»

Річард Бренсон – відомий британський підприємець, який володіє 400 компаніями у Великобританії. До речі, він нещодавно приїздив до столиці, найдешевший квиток на його виступ коштував 700 доларів, а найдорожчий 5000 $. Він один з найбагатших людей своєї країни. «Втрачаючи невинність» – це не просто історія успіху і збірка порад про те, як правильно вести бізнес. Це ще й захоплююча розповідь приголомшливо успішної людини, яка вирішила прожити настільки повне життя, наскільки це можливо.

Дональд Трамп, «Мистецтво укладати угоди»

Цей епатажний американський мільярдер проявив ще й хист до літератури – вже встиг написати 15 книг. Однак почати варто саме з цієї. Це перша книга Трампа, де він докладно розповідає про свою стратегію ведення бізнесу, наводячи приклади з життя, і про те, як він укладав угоди, вів переговори з партнерами і приймав рішення. Цю книгу корисно почитати тим, хто так чи інакше пов’язаний з комерційною сферою.

Бенджамін Франклін, «Автобіографія»

Це – легендарна книга, написана відомим на весь світ політиком, дипломатом, винахідником, вченим і письменником Бенджаміном Франкліном. Тут розповідається про першу половину життя Франкліна і про те, як формувалася його особистість. Безсумнівно, це була обдарована людина. Талан в його житті сприяв ще більшому успіху, а невдачі зміцнювали волю. Його приклад демонструє, що людина з допитливим розумом і живою енергією може навчитися чогось завгодно в будь-якій сфері.

Френк Беттджер, «Від невдахи до успішного бізнесмена»

Це історія незвичайного американця, розказана ним самим. Френк Беттджер пройшов довгий шлях, перш ніж стати одним з найбільш високооплачуваних торгових агентів світу. Він пише про те, як йому вдалося після безлічі поразок все-таки домогтися успіху. Ця книга буде цікава всім, хто працює у сфері продажів і хто хоче навчитися не здаватися при зустрічі з невдачами.

Генрі Форд, «Моє життя, мої досягнення»

Це надихаюча автобіографія одного з найвидатніших винахідників і керівників ХХ століття. У ній є багато матеріалів, які належать історії, проте багато що буде актуальним і для сучасних економістів, інженерів, конструкторів, соціологів і керівників. Ця книга розповідає не тільки про батька-засновника американської автомобільної промисловості, а й про практичний досвід створення найбільшого автомобільного заводу свого часу.

Нік Вуйчіч, «Життя без кордонів. Шлях до приголомшливо щасливого життя»

Це історія життя і успіху людини без рук і ніг. Незважаючи на відсутність кінцівок, Нік Вуйчіч живе повним життям: у нього дві вищі освіти, він одружений, пише книги і навіть плаває. Це книга – повна почуттів та натхнення історія про те, як долати труднощі і відчай, вірити в себе і бути щасливим. Нік відверто розповідає про свої фізичні та душевні страждання, про те, як важко було прийняти свою хворобу і почати жити повним життям. Тут Нік ділиться життєвими принципами, які допомогли йому.

Ед Кетмелл, «Корпорація геніїв. Як управляти командою творчих людей»

Ед Кетмелл – співзасновник і президент Pixar Studios. У його книзі поради про те, як вести бізнес, поєднуються з особистими спогадами. «Корпорацію геніїв» варто прочитати менеджерам, які хочуть підштовхнути колег до нових досягнень, навчитися бути оригінальними і творчими і які б не були перепони на шляху – дістатися успіху.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!