Корисні порадиЗимовий одяг, як зробити правильний вибір?

В магазинах, інтернет-магазинах, зараз бум на зимовий одяг. Поки що погода помірна, іноді доходиться і до 0 градусів, але поспішати і кидатися на перші речі, які можуть Вас зігріти не варто. Потрібно розібратися, на що ж звертати увагу.

Зимові курточки в брендових магазинах коштують від тисячі гривень. Виробники, в більшості випадків, ганяються за модним дизайном і ціною.

Забуваючи про саму суть одягу для зими – він повинен бути теплим. Якщо придивитися – то в магазині, дійсно зимових курток, для нашої, Української зими, поки що немає. Висить тоненький одяг з теплою підкладкою. Але це скоріш для Європейських морозів.

Нам потрібно звертати увагу безпосередньо на наповнення верхнього одягу. Добре, якщо він всередині має пір’я  – воно зігріватиме дуже добре в холодну пору, але щоб за ним доглядати, наприклад, прати – доведеться обережно, бо пір’я може зім’ятися під час прання. Також усі куртки, які зараз пропонуються, скоріш, можна їх назвати демісезонними. Зимній одяг має бути трохи ширший – бо не забувайте, що взимку Ви надягаєте і светри і піджаки. Якщо вже знайшли потрібну курточку – підніміть руки вгору, понахиляйтеся, бо в ній Вам бути, як мінімум, два місяці  – вона повинна бути комфортною.

Варто подивитися на розмір одягу – важливо, щоб шов де плечі – ліг безпосередньо на них, а не десь назад. Провіряйте блискавки, щоб вони не розходилися, ну загалом були якісними. Для зимньої куртки дуже добре, якщо є додаткові застібки, які можна закрити, перед тим, як застібнутися на блискавку. Вони не дадуть холодному повітрю проходити всередину.

Зимова куртка – манжети

Для такої холодної пори року, важливі і манжети, краще, щоб вони були на резинці.  Тоді холодне повітря не проникатиме всередину, а рукавиці, будуть краще гріти руки.  П

Пуховики

Для українців стало звичним і носіння пуховиків. Найтепліший, як кажуть експерти, пух – гагар – це рід плаваючих птахів. На пуховиках такого роду можна знайти напис «Down» – це його відрізняє від іншого виду курточок. Сто відсоткові пуховики, як правило, дуже дорогі, тому до нього можуть додати трохи пір’я. На нашому ринку зазвичай додаються 30% пір’я і 70% пуху.

Для більш помірної зими можна брати і половина на половину. Якщо Ви вирішили брати пуховика, то варто продивитися його уважно, щоб ні з середини, ні з ззовні, не лізло пір’я. Всередині Ви повинні побачити шови, якими прострочується весь виріб по горизонталі. Тоді можете бути впевнені, що пух, чи пір’я не осядуть внизу.

Зимовий одяг для дітей

Для дітей на ринку теж є багато різноманітного одягу. Користується попитом одяг із мембранами. Так званні зимові куртки з мембраною. Вона корисна тим, що на вулиці в ній не змерзнеш, а от в приміщенні не буде спекотно. Добра мембрана виводить вологу на зовні і не дозволяє їй потрапляти всередину до тіла. Але, така технологія працює тільки тоді, коли Ваша дитина рухатиметься.  Якщо стоїть – може змерзнути. За таким одягом потрібно уважно слідкувати, бо їх не можна просто закинути в пральну машину і обрати будь-який режим прання. Та й потрібні спеціальні пральні засоби, бо звичайний порошок може забруднити ті самі мембрани. На ярликах все буде написано. Такими самими мембранами зараз оснащують і звичайні кофти. Можна взяти, наприклад, пуховик і одну кофту з мембраною, так точно малюк не змерзне.

Зимовий одяг – синтепон

За такою одежиною легше слідкувати. Її можна і прасувати і прати в пральній машині.  Після прання утеплювачі не збиваються. Такі матеріали, дуже добре зберігаються тепло і не виводять його. Але знову ж таки, слід звертати увагу на температурний режим, до якого вона призначена. Бо в більшості випадків зимові речі везуться з Європи, там зима, трохи інакша ніж в Україні.

Як вибрати зимові кофти/термобілизна

Зимові кофти теж є з мембранами. З ними, можна сказати, конкурують термокфти. Для дітей вони теж існують і, якщо пошукати то можна купити недорого. Загалом ціна від 100 гривень і вище, якщо вже для дорослих.  Радимо придбат на зиму термобілизну.

Повітря, яке є в термобілизні,  коли поєднується із тілом, нагрівається до комфортної температури. Таким чином створюється  захисний шар з теплого повітря між шкірою і холодним середовищем, так і виходиться, що утворюється  ефект зберігання тепла.

Функціональна термобілизна відводить вологу від тіла. Такі речі зроблені з полістиролу, поліпропілену, шерсті, хлопка. Додавання останнього в зимові речі, та і в будь-які, роблять комфортним носінням одягу для зими. Якщо у Вас немає алергії;)

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК