Корисні порадиЖиття на повну: як прожити

Найпопулярніші записи

Жити на повну – це значить зробити кожен день яскравим. Ми зібрали 20 порад, як прожити життя на повну катушку. Деякі поради відомих людей…Життя на повну – це важко. Бувають дні, тижні, місяці, коли Ви не встигаєте насолодитися щасливими моментами. Навіть хочеться сказати: «Невже це все мені?», але такі моменти проходять і настає сумбурний настрій. Як прожити життя на повну з головою поради далі.

Життя на повну, порада №1 Будьте собою. Це головне правило, не слід прикидатися тим, ким Ви не є. Це зекономить Ваш час, Ви відчуєте, хто сприймає Вас таким, який Ви є. І відсіє тих, кому Ви не подобаєтеся. Тим паче, життя одне і проживати його прикидаючись кращим або гіршим ніж Ви є – це неповага до самого себе. Ваша душа унікальна – Ви унікальні разом з нею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дніпропетровськ і область накрила хвиля незаконних казино

Життя на повну, порада №2 Знайте своє покликання. Хтось хороший музикант, хтось художник. Це не значить, що не потрібно займатися тією чи іншою справою, навпаки, пробуйте, експериментуйте, творіть, можливо Ваше хобі – саме те, що приноситиме гроші. Ніхто не може знати, завдяки чому прославиться чи стане багатшим, якщо звичайно є таке прагнення. Комусь достатньо жити свідомо, відчуваючи любов, без усіляких брендів, машин, будинків. Але не слід зупинятися, якщо не знаєте, що Вам більш до вподоби. Приміряйте, по можливості, кожну справу до свого «Я», тоді зможете відчути, яка дійсно Ваша справа – справа Вашого життя.

Життя на повну, порада №3 Вперед. Потрібно робити все, ніби Ви робите в останній раз. Слід згадати слова третього президента США, Томаса Джеферсона: «Прагніть завжди виконати свій обов’язок, а історія виправдає Вас, навіть якщо Ви зазнаєте невдачі». Не думайте про інших, робіть те, чого хочеться, але совісно.

Життя на повну, порада 4 Робіть добро. Думаємо, тут і не важливо пояснювати, на скільки його не вистачає. Але, будьте певні, за кожну добру справу, Ви отримаєте в чомусь іншому відповідь. Але не робіть їх заради того, щоб зробити. Якщо не хочеться-  не робіть. Але, якщо закортіло – подолайте все на своєму шляху і досягніть своєї мети. Тим паче, що така риса характеру, іноді, допоможе і в житті.

Життя на повну, порада 5 Ви є Ви. Життя на повну – це Ваше життя. Тому не потрібно підлаштовуватися під когось, йти на повідці у когось – шефа, керівництва. Якщо Ви не згодні з чимось, подумайте, як можна вирішити ситуацію, щоб вона була на Вашу користь. Час швидкоплинний, тому варто його цінувати.

Життя на повну, порада 6 Бажання. Мрійте і йдіть кожного дня, кожної секунди, до своєї мети. Складіть список бажань, до наступного року – і дійте. Нехай там не буде квартири, будинку, машини, якщо такі потрібні, але ті, до яких можливо дійти – здійснюйте, поступово піднімаючи планку. Ви зрозумієте, що нічого неможливого немає. Головне вірте в себе і в свої сили.

Життя на повну, порада 7 Так. Магічне слово, яке може змінити Ваше положення в соціумі. Змусити познайомитися з новими людьми, потрібними людьми. Якщо Ви хочете підійти, наприклад, до людини – підходьте! Не соромтеся, не думайте, що може статися, слідкуйте за внутрішнім станом душі. Вона знає краще, ніж мізки, що потрібно їй. А коли душа співає, якщо отримує те, чого хотіла – Ви на коні.

Життя на повну, порада 8 Забудьте. Відпустіть усі образи, не сердьтеся на інших. Навчіться прощати. Думайте про хороших людей – тоді, такі будуть Вас оточувати. Якщо немає їх – читайте пораду №7.

Життя на повну, порада 9 Розвивайтеся. Не слід кидати науку, нові захоплення, щойно у Вас з’явилася сім’я, робота, навпаки, потрібно відвідувати все нові секції, розвивати в собі нові захоплення. Адже Ви навіть можете не здогадуватися, який талант може бути захований у Вашій душі.

Життя на повну, порада ……. Далі, без порад, решту 11, 20-30-50 скільки завгодно порад, Ви повинні зробити самі для себе. Підлаштовуючись під світ, в якому Ви живете. Головне не боятися діяти. Сумніваєтеся Ви, в будь-чому – світ сумнівається разом з Вами!

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК