Корисні порадиЯк вибрати холодильник?

Найпопулярніші записи

На що потрібно звертати увагу при виборі холодильника? Як не переплатити зайвого?

Покупка холодильника – справа небуденна, оскільки купляємо товар не на місяць і навіть не на рік. Тому потрібно серйозно віднестись до цього питання, заздалегідь підготуватись, гарненько обдумати свій вибір, щоб потім не стояти в магазині побутової техніки і мовчки не кивати, коли продавець-консультант буде роздавати свої поради чи пробуватиме «впхнути» Вам дорожчу чи «залежану» модель.

Вибираємо місце для холодильника

При виборі місця, де буде стояти холодильник, потрібно звернути увагу на габаритні розміри. Виміряйте максимально можливі параметри: глибину, ширину та висоту, якщо над холодильником планується шафка чи полиця. Також зверніть увагу, що задня стінка холодильника має добре вентилювати,оскільки це напряму впливає на рівень споживання електроенергії, ефективність і термін роботи. Не рекомендовано встановлювати холодильник біля нагрівальних приладів.

Якщо вибір зроблено, переходимо безпосередньо до пошуку своєї «ідеальної моделі».

Фірма-виробник

Ринок пропонує нам чимало виробників, які випускають холодильники. Фірми, які вже багато років на ринку цінують своє ім’я, дорожать клієнтами, а тому, як правило, випускають продукцію належної якості. Звісно, що в такому випадку переплати за бренд не уникнути. Якщо Ви хочете купити бюджетний варіант, який пропонує незнайома Вам фірма-виробник, то варто дуже уважно прочитати відгуки про неї, щоб не довелось через рік знову повторити процедуру покупки.

Типи холодильників

Існують такі типи холодильників: одно-, дво-, трикамерні та Side-by-side.

Однокамерні містять відповідно тільки одну камеру, а тому вважаються найпростішими та найдешевшими.

Двокамерні складаються з двох окремих відділів: холодильної та морозильної камер. Цей тип є найпопулярнішим. Тут варто зазначити, що розташування морозильної камери може бути вгорі або внизу. Оскільки, ми користуємось морозильною камерою рідше, тому для зручності люди найчастіше вибирають, щоб вона знаходилась внизу. Крім цього, такий варіант розташування морозильної камери є економічнішим, оскільки компресор теж розташований внизу, а тому не має потреби холодоагенту рухатись вгору для охолодження морозильної камери до мінусових температур.

У трикамерних додатково ще є зона для максимально довгого зберігання свіжих овочів, фруктів та зелені, так звана «зона свіжості».

Холодильники типу Side-by-side укомплектовані двома камерами з незалежним регулюванням температур та вертикальними дверцятами, які відкриваються в різні сторони. Мають гарний дизайн, часто оздоблені декоративним камінням, аплікацією, тощо. Холодильники такого типу мають великі габаритні розміри, тому вибирати їх доцільно, якщо у Вас простора кухня.

Кількість компресорів

Холодильник може мати один або два компресори. Переваг у холодильників з двома компресорами більше, але і ціни набагато вищі. Якщо Ви обмежені в коштах, то переплачувати і купляти холодильник з двома компресорами неварто.

Система охолоджування і розморожування

Суттєвою перевагою сучасних холодильників є те, що вони не потребують частого розморожування як старі моделі.

Система No Frost або сухе заморожування.

Принцип роботи.

Створюється примусова циркуляція повітря. Повітря постійно рухається по всій камері, а волога, не встигаючи накопичитись на стінках, виводиться за її межі.

Переваги.

– рівномірне охолодження продуктів;

– продукти у морозильній камері не покриваються інеєм;

– розморожування як холодильної, так і морозильної камер непотрібне.

Недоліки:

– висушує продукти, тому їх слід зберігати у закритій тарі чи поліетилені.

Крапельна система або автоматичне розморожування.

Принцип роботи.

Охолодження відбувається природним способом. Під час зупинки компресора волога конденсується на задній стінці камери і по каплі стікає в спеціальну ємність, з якої потім випаровується.

Переваги:

– підтримання постійної вологості, що запобігає висиханню продуктів;

– нижчий рівень шуму;

– менше споживання електроенергії через відсутність вентилятора;

– автоматичне випаровування вологи з лотка.

Недоліки:

– необхідність періодичного розморожування морозильної камери.

 Полиці всередині холодильника

Полиці холодильника можуть бути виготовлені зі скла або пластику. За міцністю вони практично одинакові. Перевірити пластмасову полицю на пружність можна натиснувши на неї пальцем і переконавшись, що вона суттєво не прогнулась. Недоліками пластикових полиць є те, що в процесі експлуатації вони можуть вбирати запах одних продуктів і передавати їх іншим.

Енергозбереження

У зв’язку із зростанням тарифів на електроенергію питання енергозбереження набуло ще більшої актуальності. Найкращим варіантом, тобто найбільш економічно вигідним, під час експлуатації є холодильники, з класом енергозбереження А, А+ та А++. Клас енергозбереження зазвичай зазначають на наклейках, які наліплено на дверці холодильника або ж у паспорті. Звісно, що вартість їх дещо вища, але це свого роду інвестиції в майбутнє, адже такий холодильник суттєво економитиме Вам кошти під час оплати комунальних платежів.

Читайте також: “Як вибрати пральну машину?

Візуальний огляд

Обов’язково проведіть візуальний огляд холодильника. Часто буває, що фарба на кутиках холодильника облазить і його вручну підфарбовують.

Переконайтесь також, що ззовні немає царапин, а на полицях тріщин, що дверцята не скиплять, а усі гайки приховані, що герметизуюча смужка якісна та щільно пристає  на дверцятах.

Якщо на холодильнику є наліплено куски скотчу, спробуйте їх зняти і подивитись чи не злізе разом з ними і фарба.

Зверніть увагу на те, в яку сторону відкриваються двері холодильника. Якщо Вас це не влаштовує, то перевірте, чи обрана Вами модель має можливість перевішування дверей.

Успішних Вам покупок!

Читайте також: “Як почати працювати в понеділок?

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК