Корисні порадиЯк після свят почати працювати?

Ще пара днів і святам кінець. Але, не так просто вийти на роботу. Поради-тут.

Якщо говорити начистоту, то шкоди своєму здоров’ю ми наносимо саме під час свят: з перших днів відпочинку ми збиваємо режим сну (пізно лягаємо, спимо до обіду), їмо багато жирної їжі і вживаємо алкоголь.

Але без цього для більшості українців і свято не свято. Тим більше знаючи, що попереду багато вихідних, ми гуляємо на широку ногу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Про що пишуть відомі бізнесмени

До повернення на роботу бажано готуватися ще до закінчення вихідних. Але навіть якщо хтось цього зробити не встиг, то шанси все виправити є і в перші робочі дні. Добре, що керівництво в перші дні поблажливо ставиться до вельми розслабленого стану своїх підопічних.

Для початку розслабтеся. Не потрібно в перший же робочий день прикладати непомірні зусилля, щоб досягти якихось результатів. Ви все одно не зробите те, що потрібно, так якісно, якби зробили  це через три-чотири дні.

Зараз краще зайнятися дрібними справами, які безпосередньо не вплинуть на результат, але дозволять налаштуватися на робочий лад.

Працюйте як можете, скажімо, в пів-сили. Взагалі, після тривалого відпочинку організму потрібно мінімум три дні на розкачку. Але не варто і розтягувати цей період. Працюйте над собою.

Наприклад, приберіть на Вашому робочому місці. Напевно, там лежать вже непотрібні папірці, записи, обгортки від цукерок зі святкового корпоративу.

Відкрийте новий щоденник і запишіть Ваші плани та цілі. Розбийте їх за термінами реалізації і намітьте завдання, необхідні для їх здійснення. Цей спосіб дійсно працює і налаштовує на трудові будні.

Якщо свята були із “градусом”. Однак відсутність робочого настрою – це не єдина неприємність. На додаток до неї у нас погане самопочуття, поганий настрій і зовнішній вигляд. Тому після роботи виділяйте 30-40 хвилин на прогулянку на свіжому повітрі.

Довге очікування транспорту на зупинці не рахується. Потрібно гуляти. Не поспішаючи і думаючи про хороше.

Позитивне налаштування допоможуть повернути продукти з високим вмістом серотоніну. Цей гормон відповідає за наш гарний настрій після свят і допоможе розпочати роботу, тому буде корисним вживати протягом дня горіхи, курку, морепродукти і шоколад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як повернути товар куплений в Інтернеті?

Любителям кави і енергетиків краще на час адаптації замінити їх на зелений чай. Він з відновленням сил впорається куди ефективніше.

Повернутися в нормальний розпорядок сну не так важко – згадайте свої колишні звички: в котрій годині Ви лягали, а в котрій вставали. Почніть дотримуватися режиму і намагайтеся його не збивати. Якщо Вам здається, що під час свят Ви втратили фізичну форму, і плануєте піти в спортзал, почекайте тиждень. Одночасний старт робочих днів і фізичних навантажень може негативно позначитися на Вашому стані.

Є ще один хороший метод налаштуватися на роботу: нагороджуйте себе чимось приємним за виконану роботу, чим не гарний стимул? Психологи стверджують, що в такому випадку Ваша увага перемикається з важкої праці на отримання призу, апатія і лінь йдуть і, працювати буде приємніше і легше.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК