Корисні порадиЯк не хотіти спати. ТОП 5 порад і методів

Найпопулярніші записи

Щоб не хотіти спати, потрібно по-перше добре висипатися ніччю;) Але, якщо так сталося, ну все в житті буває, що загуляли, чи було безсоння, прочитайте 5 порад, які допоможуть відчувати себе бадьорим протягом дня.

Як не хотіти спати порада №1 (Кофеїн і кола)

Багато хто, коли вже засинає кидається на каву, починає пити її по дві – три чашки за раз. Такий метод проти сонливості, можливо, для когось і дієвий, але його можна збільшити. У звичайну порцію кави еспресо, чи рістрето, потрібно додати грамів сто кока-коли, весь цей напій випити швиденько і одразу. Але лікарі застерігають, що такий напій погано діє на серцево-судинну систему. За допомогою бульбашок і додаткового кофеїну в колі таке “вариво”;) швидко засвоїться в організмі. Також можна заварити собі міцного чаю, краще зеленого.

Як не хотіти спати порада №2 (Вода)

Проти сонливого стану може допомогти і контрастний душ. Він покращує кровообіг, а тому, змусить усі органи зрозуміти, що їм потрібно працювати, а не хилитися до сну. Та нюанс в такому методі, те, що душ не завжди під рукою і якщо вже довго Ви не спите, він буде дієвий тільки на годину, не більше.

Як не хотіти спати порада №3 (Технічні новинки)

За кермом теж, часто можуть злипнутися очі. Водії з досвідом радять і радіо вмикати, там окрім музики можна почути рекламу – тоді не присипляє, відкривати вікно, щоб до салону міг заходити холодне повітря. Також в далеку дорогу, радять запастися лимонами, кислими яблуками, або намагатися постійно щось жувати, тут допоможе насіння. Допоможе і спів в усе горло за кермом. Можливо з боку воно і виглядатиме, якось не по феншую, але буде дієвим і зможе вберегти життя. Також, щоб не заснути за кермом, допоможе спеціальний пристрій, який реагує на нахил голови. Він починає пищати.

Як не хотіти спати порада №4 (Фізичні вправи)

Лікарі Київського центру медицини сну, радять бадьорити себе не різними видуманими народними методами, а наприклад фізичними вправами, каже Олександр Бузунов, директор центру «Присидание, похлопывание, наклоны вперед, назад – это позволяет взбудоражить центрально-нервную систему».

Як не хотіти спати порада №5 (Їжа)

Якщо вже і очі закриваються, варто утриматися від важкої їжі. Вона діє на шлунок, а коли наїдаєшся, хочеться одного – відпочити. Але звичайно, щоб не засинати протягом дня і не шукати методів як не хотіти спати – потрібно висипатися ніччю

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК