Корисні порадиСлова, які треба викреслити з Вашого резюме

У кризу багато хто змушений шукати роботу, а компанії стають особливо прискіпливі до претендентів. Резюме в такій ситуації має бути ідеальним. Журналісти «Електронної книги скарг України» підібрали слова, які ні за яких обставин не повинні з’явитися у Вашому резюме.

В кінці 2014 року в українській економіці почалася явна криза. У цей період багато втрачають роботу, а знайти нову залишається досить проблемно. Багато компаній просто не хочуть наймати співробітників, а ті, хто хоче, дуже уважно відбирають кандидатів.

У такий період помилки і неточності в резюме можуть коштувати хорошої роботи і кар’єри. «ЕКСУ» слідом за порталом Mashable наводить список слів і виразів, які відштовхують роботодавців. Їх не можна використовувати в резюме.

На питання, які слова нам потрібно якомога швидше видалити зі свого резюме, відповів консультант з профорієнтації та колишній фахівець з набору персоналу Ерін Беркері-Ровнер, а також інші учасники сервісу обміну знаннями Quora, де і було поставлене це запитання.

«Різні»

Найбільш не потрібним словом в резюме Беркері-Ровнер вважає слово «різний», яке за великим рахунком нічого не додає до іменника після нього. «Працював у різних проектах», «працював на різних посадах під час проходження стажування», «користувався різними програмами обробки текстів» – це все одно, що написати «я вставив в резюме різні слова, щоб воно виглядало більш вагомим».

Крім того, що слово «різний» не додає ніякого змісту в те, про що Ви пишете, воно може бути неадекватно сприйнятим потенційним роботодавцем. Оскільки впадає в око перша пропозиція, роботодавець, бачачи, що Ви «працювали над різними проектами», швидше за все, вирішить, що оскільки Ви не уточнили, то це був всього один проект. Тому краще або взагалі уникнути цієї фрази, або написати більш конкретно, над скількома проектами Ви працювали і в чому їх зміст.

Можна сказати хоча б так: «Працював в команді над чотирма проектами по одному місяцю». Ця фраза також мало говорить, але вона хоча б показує, що Ви працювали з людьми в проектному форматі.

Незмістовні характеристики

Інші фахівці вважають незмістовними такі слова як «прогресивний», «кваліфікований», «далекоглядний», «досвідчений», «відкритий змінам», «цілеспрямований». Такі характеристики як «інноваційний», «креативний», «енергійний» і «з неординарним мисленням» також мало приваблюють роботодавців.

Один з користувачів Quora, що відповідав на поставлене запитання, додав до цього списку слово «дуже». На його думку, це слово потрібно просто заборонити використовувати в резюме, та й у будь-якій професійній комунікації. Воно абсолютно нічого не додає до сказаного і тільки показує схильність деяких людей до перебільшення.

Робота в команді

Не менш відштовхуючим, на думку продюсера Брайна Хеннессі, є часте використання словосполучення «спільна діяльність» і, очевидно, інших слів зі схожим значенням: «спільно», у «співпраці», «взаємодія».

Якщо років 10 тому ці вирази могли виявитися привабливими, то зараз, оскільки їх постійно використовують практично в кожному резюме, вони, скоріше, стомлюють, ніж зацікавлюють роботодавця.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК