Корисні порадиПодарунок своїми руками

Який кращий подарунок на День Святого Валентина? Найкращий той, що зроблений своїми руками! Журналісти “Електронної книги скарг України” підготували для наших читачів 5 подібних порад. Зробити своїми руками подарунок на День святого Валентина – легко!

5 порад допоможуть зробити неперевершений подарунок до Дня святого Валентина власноруч. Серед різноманіття подарунків, які можуть стати в нагоді в цей святковий день є й букети квітів і святкові картки, можна прикупити для коханих яскравий сувенір.

Але ніщо не може тішити сердце довше, ніж подарунок до Дня святого Валентина зроблений своїми руками. Подарунок на День святого Валентина своїми руками – вітальна картка. Зробивши на День святого Валентина чи будь-який інший – така картка буде символом справжньої опіки, любові, кохання. Бо все, що зроблене з душею – цінується більше ніж звичайний комерційний папір, на виготовлення якого пішло пару годин і літрів фарби. Одже, щоб зробити подарунок своїми руками на День святого Валентина – необхідно папір, фарба, різні блискітки, паєтки, гудзики, мотузки – все це може стати в нагоді. Адже фантазія безмежна.

Можете взяти приклад ось з такої вітальної картки, яку зробили теж до Дня святкого Валентина своїми руками.podarunok-vlasnymi-rukami

Тут, як бачите нічого замудрого у виготовленні немає. Мотузка, кольоровий папір. Формат можете обрати зручний для Вас. Вирізаємо різного кольору сердечка і ліпимо з обох боків, скрипляти це можна як білою мотузкою , червоною, хоч дротом. Головне, щоб було гармонічно. Тоді подарунок зроблений власними руками до Дня святого Валентина стане найкращим для близької людини.

Подарунок на День святого Валентина своїми руками – суперлампочка.

podarunok-vlasnymi-rukami2

Трохи більше часу і, можливо, нервів забере ось такий подарунок зроблений своїми руками – лампочка. Як бачете, все дуже просто. Вирізаємо, наприклад, плоскогубцями денце лампочки. Усі нутрощі виокремлюємо і у нас залишається порожнє місце, яке можна використовувати на що, тільки вистачить фантазії. Наприклад, туди можна закинути вітальну картку з довгоочікуваними словами, або засипати її землею і спробувати висадити, наприклад, кісточку лимона, яка проросте. Щоправда, довго там рости він не зможе, бо місця згодом лимону не вистачить. Але такий подарунок до Дня святогок Валентина зроблений СВОЇМИ руками – гарантує, що він сподобається тому, кому призначений.

Подарунок на День святого Валентина своїми руками –тепла чашка.

podarunok-vlasnymi-rukami3

 

В’язати вмієте? Тоді ця ідея саме для Вас. В’яжемо шалик, але не довгий, а так, щоб висатичло обгорнути чашку. Далі все дуже просто, обмотуємо і працюємо над серденьком, червоного або іншого кольору. Такий подарунок своїми руками в День святого Валентина розчулить кожну людину. Подаруйте тепло коханому чи коханій у такому вигляді;)

 

Подарунок на День святого Валентина своїми руками – 3D вітальна картка.

podarunok-vlasnymi-rukami4

Такий подарунок теж стане цікавим. На фото можна побачити приблизно як він робиться. Але, ми ділимося ідєю, в інтернеті можна відшукати детальний опис такої картки. Сенс у тому, що коли відкривається картка – то вона відкриває ще деякі деталі. В різних варіантах можна побачити різні картинки, які будуть тішити око.

Подарунок власними руками на День святого Валентина – відео.
Тут можете побачити ще пару хитрощів, які сподобаються Вашим коханим.

Подарунок на День святого Валентина своїми руками – вечеря.

podarunok-vlasnymi-rukami5До всіх ціх подарунків можна додати ще один, найголовніший. Він теж може бути зроблений власними руками. Адже потрібно набрати номер, домовитися про стіл в ресторані і замовити відповідні страви. Святкова вечеря – стане хорошим подарунком до Дня святого Валентина;) Але головне, щоб до цієї вечері був зроблений ГОЛОВНИЙ подарунок, той, що зроблений власними руками на День святого Валентина чи на інше свято!

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК