Корисні порадиПластикові шахраї: як заберуть Ваші гроші з пластикових карт

Як з пластикових карток шахраї можуть зняти Ваші гроші. Звичайно, без Вашого відому. «Ви розплачуєтеся готівкою чи безготівковим рахунком?»  – таке запитання ще декілька років тому, можна було почути тільки у фільмах.

Сьогодні – це й вітчизняна реальність,  разом з нею з’явилися  так звані «пластикові аферисти» – банкомат став для них золотою жилою. Стати жертвою може будь-хто і в будь-якому банкоматі. Вийнятком може стати лишень картка, яка виробляється з мікропроцесором ( система схожа з системою сім-карт) решта – реальна мішень.

Поширеним  явищем в Україні стали “накладки” на клавіатуру банкомата. За допомогою неї аферисти можуть дізнатися пін-код Вашої картки і вже за лічені секунди гроші були Ваші – стали їхні.

Електронна книга скарг України” знайшла одну з шахрайських пропозицій в Інтернеті:

 

Ціни тут не вказано, але, в середньому, коштує такий  шахрайський набір в середньому від 500 і більше доларів. Звичайно, користування ним – є порушення закону.  За деякими даними, вперше, такі підробні банкомати  з’явилися в Швейцарії. Там навіть в інструкції було написано, що банкомат потрібно обмацати знизу до верху, трохи потрусити і тільки потім, переконавшись, встромляти картку для зняття готівки. Згодом почали встановлювати камери.

Метод заробітку на пластикових картках – функція «Екстрені гроші»

Банки розробили її для забудькуватих клієнтів. Коли картка дома – достатньо знати її номер і підтверджувати зняття готівки за допомогою СМС. Такий метод сподобався і аферистам. Ось живий приклад з Луганську, там «Екстрені гроші»  стали для 17 жіночок приводом випити заспокійливого.  Як же ж працюють шахраї з такою функцією.

Наприклад, є оголошення з продажу будь-якого товару де продавець  залишає свій контактний номер. Шахраї телефонують і погоджуються на покупку. Аферисти, запевняють, що вони знаходяться в іншому місті і звідти перекажуть гроші за товар. Вони надсилають більшу суму ніж потрібно, пояснюючи це тим, що не було інших купюр.  І  просять переказати їм решту.  Ті, хто надішлють решту шахраю –  постраждають.  Надсилаєте,        надходить СМС-підтвердження,  аферист біля банкомату тільки встигає знімати гроші, на що погоджується сам власник картки підтверджуючи це СМСкою.

Ще один спосіб заробітку аферистів на картках -це зробити так, щоб Вашу картку “зажував” банкомат

На приймач картки (туди куди її вставляють) наклеюється спеціальна плівка, всунути картку легко, а от отримати назад – неможливо. Ви зрозумієте, що банкомат не видає її і, в кращому випадку, підете до відділення, в гіршому, чекатимете до завтра, щоб зв’язатися з банком. Але тільки-но Ви покинете місце – шахраї одразу знімуть плівку і отримують Вашу картку.

Шахраї знають Ваш ПІН-код

Цей спосіб є тільки на відео, зробленому, одним із постраждалих від рук аферистів. Коли Ви вводите ПІН-код, то тепло Ваших пальців деякий час зберігається на залізній кришці.

Якщо в апараті був вмонтований «скімер» (пристрій для зчитування магнітної стрічки) то вважайте, що уся інформація про картку, власника, яка була надана банкув руках шахраїв. Спеціальним тепловим пристроєм, який «бачить» теплі зони і відрізняє їх від холодних, можна визначити які кнопки натискалися на банкоматі…

Як тільки Ви помітили, що гроші щезли, покваптеся заблокувати картку.

Тоді аферисти не встигнуть розтринькати Ваші кровні. А якщо гроші заблоковані на картці, завтра Ви зможете їх ще й побачити – банк обов’язково повинен повернути їх.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК