Корисні порадиКраса та здоров'яЧи варто користуватися постільною білизною з мікрофібри?

Найпопулярніші записи

Сон – передумова яскравого та успішного дня та чи не єдина можливість набратися сил для продуктивної роботи. Одним з атрибутів хорошого відпочинку є якісна постільна білизна. Дедалі популярнішою в Україні стає білизна з мікрофібри.
Постільна білизна з мікрофібри ще не встигла заповнити весь ринок, оскільки лише починає свою подорож ліжками українців, проте відбувається це з шаленою динамікою. Сьогодні майже в кожному магазині білизни можна побачити широкий асортимент виробів з мікрофібри.
При цьому відгуки користувачів кардинально відрізняються.

«Білизна – жахлива! По-перше, продовжує фарбуватися навіть після багаторазового прання. По-друге, розповзається, ніби марля», – закидають подібній білизні її противники.

Деякі ж люди навпаки надають перевагу постільній білизні саме з мікрофібри: «Більше року користуюсь постільною білизною з мікрофібри. Мені дуже подобається, легко прати та прасувати. Матеріал приємний на дотик, а придбати можна за доступними цінами».

Ознайомившись з настільки різними відгуками, «Електронна книга скарг України» вирішила все ж з’ясувати переваги та недоліки постільної білизни з мікрофібри.

ШТУЧНА БІЛИЗНА

Перш за все, варто зазначити, що мікрофібра – це синтетичне волокно, котре є близьким до бавовни. Тож недоліком, беззаперечно, є його штучність. У зв’язку з цим, алергикам, варто все ж обирати натуральну білизну. Ненатуральність волокна є причиною накопичення мікрофіброю статичної електрики, що також є негативним.

Матеріал має високий рівень щільності, що спричиняє ряд переваг білизни: матеріал не мнеться, тож його необов’язково прасувати після кожного прання, білизна не скатується, постіль м’яка та приємна на дотик, не розтягується.

ВБИРАННЯ ВОЛОГИ

Ще одним плюсом мікрофібри є тонка структура виробів, що дозволяє вбирати більше вологи (в сім разів більше, порівняно з бавовною). Також тканина вбирає заблудження, візуально залишаючись чистою. Тонкість волокна дозволяє постільній білизні швидко сохнути, що також є перевагою. Позитивним є і її здатність збереження яскравого кольору та повітропроникність.

ДОГЛЯД ЗА МІКРОФІБРОЮ

Непростим є догляд за постільною білизною з мікрофібри. Тут треба дотримуватися декількох правил: прати за температури не більше 60 градусів, не використовувати відбілювачі, не гріти на гарячій батареї, прасувати в режимі для шовку.

Зростання попиту спричинило появу широкого асортименту постільної білизни з мікрофібри на українському ринку, відповідно, і ціни є різноманітними.

Протилежні відгуки споживачів свідчать про неоднозначне ставлення українців до подібної білизни. Якщо маєте, що сказати з цього приводу, залишайте коментар під матеріалом!

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК