Корисні контактиНаписати в газету

Написати в газету з будь-якої скарги можна починати свій лист. Можна написати на телебачення, а можна написати в газету. Тут зібрані поради куди краще писати і на яку адресу. Почнемо з того, що Ви знаходитеся на споживацькому порталі «Електронна книга скарг України», почитайте більше про неї ТУТ. Написати в газету краще після того, як напишете нам, бо цей портал відвідують і журналісти.

Написати в газету. Поради

Перед тим, як писати в газету зрозумійте, що краще писати не тільки в газети на своєму, місцевому рівні. Є безліч газет, таких як «Сегодня», «Комсомольская правда» – ті, які мають достатньо читачів, і зможуть показати Вашу проблему більшості людей ніж звичайні містечкові.

Отже, якщо Ви вже написали на наш ресурс!! надіслали листа в газети Вашого міста! Слід почати з написання в газету більш серйозну. Радимо написати в першу чергу в газету «Комсомольска правда», лист в «Комсомолку», має більше шансів, можливо не на розгляд, але якщо Вашу проблему там надрукують – буде Вам щастя, хоча лист в газету «Сьогодні» – теж обов’язково потрібен, бо ці дві газети можуть читати і читають політики, якщо з них хтось зацікавиться допомогти Вам – це тільки краще.

Як писати в газету?

Писати в газету – те ж саме, як писати диктанти на уроках. Головне правило: лаконічність і починати з проблеми. Не варто писати про своє життя, а тільки після дійти до суті проблеми, бо так, Ваш лист ризикує бути не прочитаним.

Більше, як писати і скаладит заголовки до свої листів прочитайте в статті “Які вживати слова при оформленні листів, звернень”

Написати в газету «Сьогодні» можна за цією адресою: Вул. Борщаговская, 152б. Е-мейл: info@segodnya.ua або можете зателефонувати за номером (044) 457 24 00

Написати в газету «Комсомольская правда» можна за адресою KP.UA news@kp.ua Або зателефонувати в газету: (044) 205-43-66.

Можна, також, написати в газету «Коментарі». м. Киев, ул. Жилянская, 12-А (тел) +38 (044) 201-4301

Газети і соціальні мережі

Газети можна намагатися знайти і в соціальних мережах – залишити там їм свою скаргу, але навряд чи, така скарга буде дієвою. Ми нагадуємо, що краще написати  і нам на ресурс – це збільшить Ваші шанси.  Там, в соціальних мережах, рідко коли сидять редактори – а вони – те, що Вам потрібно. Писати потрібно до них, а не до адміністраторів сторінки в соц.. мережах.

Є безліч інтернте ресурсів, газет куди потрібно писати листи окрім тих, які ми написали. Знайти контакти будь-якої газети, можна в самому кінці їхнього сайту, зазвичай там розміщують контактні дані.

Написати в газету у яких є свої сайти – потрібно в першу чергу, тому що, якщо не зможуть надрукувати написаний Вами лист в газету – то принаймні, його зможуть розмістити на своїх сайтах. Аудиторія, звичайно не така буде висока, як в друкованих виданнях, але, якщо побачать «потрібні» очі Вашу проблему – її зможуть вирішити, не залежно від того, де її надрукували.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!