Інформаційні вареникиСупрун порадила українцям для покращення пам’яті відмовитися від цукерок і тортиків

В.о.міністра охорони здоров’я Уляна Супрун спростовує черговий міф про те, що цукерки, шоколадки, тістечка допомагають мозку краще працювати.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

“Якщо ви думали, що цукерки, шоколадки, тістечка допомагають вашому мозку краще справлятися із завданнями – це міф! Зате обмеження калорій і біг на довгі дистанції роблять вас розумнішими”, – пише вона.

Супрун зазначає, що мозок як джерело енергії може їсти тільки глюкозу або створені печінкою з жирів кетони. “Але це не можна вважати ліцензією на солодощі і жирну їжу”, – підкреслює вона.

“Наше тіло самостійно підтримує постійний рівень глюкози завдяки гормонам. Крім того, якщо ви в захваті від своєї роботи, вам напевно знайоме відчуття метеликів в животі, поколювання в пальцях і мурах на шкірі, значить, у вас виділяється гормон адреналін. Він робить так, щоб глюкоза безперешкодно надходила в кров і живила мозок. Тістечка і тортики тут ні до чого “, – пояснює в.о. голови МОЗ.

Також вона пише, що надлишок солодкого швидко вилучається з крові і нейронів не потрапляє. “Тому хоча солодке і жирне дає тимчасове задоволення, але в кінцевому підсумку не допомагає. Зате роблять нас млявими і сонними”, – вважає Супрун.

Вона зазначає, що “запускають” роботу мозку обмеження калорій і заняття спортом.

“Для підтримки мозку, як і здоров’я всього організму, вчені радять харчуватися збалансовано, різноманітно, уникати жирного і солодкого, бути фізично активними, і досить відпочивати”, – резюмує чиновник.

Фото:  facebook.com/ulanasuprun

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!