Інформаційні вареники“Гей, а чому я повинен везти тебе безкоштовно?” на Тернопільщині водій вигнав з автобуса онкохворого АТОшника (фото)

Водій автобуса у Тернопільській області відмовився везти онкохворого учасника АТО, чим обурив користувачів мережі. Про інцидент на своїй сторінці у Facebook повідомила Оля Підгірна-Коцюра.“Сьогодні (22.07.2018.), рейс “Тернопіль-Ланівці” … це “бидло” відкинуло посвідчення учасника АТО зі словами: “Чому я тебе повинен везти безкоштовно?”, не взяв пасажира, який 9 місяців пробув на передовій… Крім того, на автобус він пішов одразу з лікарні, де проходив курс хіміотерапії, лікується вже більше року”, – написала вона і опублікувала фото водія. Також про інцидент розповів голова обласної спілки «Об’єднання учасників АТО Тернопільщини» Роман Нагорний.

Фото водія з мережі

“Цей випадок стався 22 липня на автостанції міста Ланівці. 51-річний ветеран АТО Віктор Слободюк їхав з лікарні додому. Зайшов в автобус, показав своє посвідчення і вже зібрався зайняти місце в салоні, як почув від водія: “Гей, а чого я повинен везти тебе безкоштовно? Плати або виходь”, – заявив він у коментарі “Фактам”. АТОшник змушений був вийти з автобуса. Справа в тому, що у нього рак горла. Лікування дуже дороге, і кожна копійка в сім’ї на рахунку. Свідками цього інциденту стали інші пасажири, але жоден з них не заступився за бійця. Ветерану АТО довелося чекати наступного рейсу кілька годин.

Раніше “ЕКСУ” писала про випадок на маршруті Київ-Проців, де водій так само відмовився від воїна АТО.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!