Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Знищують єдиний осередок культури у прифронтовому містечку": що чекає на Торецький музичний коледж?

09.06.2020 13:54
2180
 
Влада Донецької області має намір реорганізувати Торецький музичних коледж та приєднати його до більшого навчального закладу у "багатшому" місті Бахмут. Викладачі та самі студенти виступили проти такої пропозиції.

Скарга:

"Згідно розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації наш навчальний заклад підлягає реорганізації шляхом приєднання до ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ «БАХМУТСЬКИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ ІМЕНІ ІВАНА КАРАБИЦЯ», тобто повна ліквідація в ювілейний 55-й рік ТМК. Колектив, студенти ,батьки та випускники торецького музичного коледжу просять допомоги Зеленського Володимира у збереженні нашого навчального закладу як самостійної юридичної особи та наданні можливості для подальшого розвитку (відкриття нових спеціальностей), перейменування в коледж культури та мистецв. ТМК знаходиться на лінії розмежування і сьогодні залишається єдиним великим осередком культури в маленькому прифронтовому місті, дбайливо оберігає українську культуру в регіоні, розповсюджує українське слово, музику та пісню. Концертна зала коледжу продовжує гостинно приймати народних та заслужених артистів, солістів Національної опери та Львівської філармонії, акторів різних театрів та композиторів, надає можливість волонтерам з усієї країни підтримувати бойовий дух наших захисників та мешканців міста. Колектив ТМК теж не залишається осторонь. Впродовж 2015-2019 років студенти і викладачі провели більш 200 просвітницьких і творчих заходів, надали більш 1000 концертів для наших бійців та внутрішньо переміщених осіб, інвалідів та сиріт, дітей та молоді, людей похилого віку; концертні бригади виїжджали в мм. Авдіївка, Верхньоторецьк, Новгородське. Окрім концертної діяльності, ТМК має показники високого рівня як в освітньому процесі, так і в творчому. Прикладом, у 2016-2019 роках студенти стали володарями Гран Прі (10), лауреатами (120) та дипломантами (40) різноманітних міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів та фестивалів як в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Кропивницький, Одеса тощо), так і за її межами (Польща, Швеція). Щорічно беруть участь в обласних заходах, приміром,до Дня Європи, у звітному концерті Донеччини в м. Києві ("Перезавантаження" 2017), вокальний гурт "Руна" представляв область у Львові на міжнародному фестивалі української культури, разом з викладачами постійно запрошувались до виступів у складі оркестрів області та країни тощо. За оцінкою незалежних експертів Державні екзамени виглядали як 100% абсолютний та якісний рівень у 2016, 2017, 2019 роках. Випускники ТМК підтверджують свій професійний рівень вступами до вишів України та зарубіжжя, залученням до різних колективів нашої та європейських країн. Викладачі постійно беруть участь у заходах області та за її межами, а саме: проводять методичні заняття, майстер-класи, лекційні заняття, стажування в рамках підвищення кваліфікації для педпрацівників мистецьких шкіл, створюють творчі проекти, беруть участь у різноманітних складах журі тощо." - публікує слова Ольги  "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка