Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Журналісти ZIK перекручують факти заради сенсації

23.11.2015 09:40
3489
 
До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі, вони переконують, що журналісти вже вдруге використовують неправдиву і перекручену інформацію для створення сюжету про технікум.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: [sociallocker id="10854"]texnikym56789@ukr.net[/sociallocker]

"Нам, працівникам одного з навчальних закладів Буковини, відомо, з якою метою створений Ваш проект, однак маємо надію, що не всі журналісти роблять сенсацію культом жарналістики і віддаляються від реалій життя. Ми знаємо, що дуже велика кількість навчальних закладів готує журналістів, які для свого кар’єрного росту можуть переступити через все людяне, пишуть лише замовні статті. Просимо вас,  журналістів своєї справи, захистити нас, адже покликання журналіста - приносити користь людям, захищати їхні інтереси.Так, 18.11.2015 року на телеканалі ZIK в програмі «Брат за брата» був висвітлений сюжет про Кіцманський технікум Подільського ДАТУ. Журналісткою каналу (на жаль, не знаємо прізвища) були висвітлені події минулорічної давності, стосовно яких існує законне підгрунтя - рішення апеляційного суду. Для розробки сюжету журналісткою та її колегами було використано лише ті моменти інтерв’ю, які необхідні були для сенсації.Звертаємо увагу на те, що спілкування з керівником технікуму проводилося в присутності десяти членів адміністративної ради технікуму, які намагалися захистити ділову репутацію директора та навчального закладу. Жодної репліки, висловленої керівними працівниками технікуму, не прозвучало.Під час так званого інтерв’ю відмічалося ряд порушень, зокрема:
  1. Порушення честі і гідності особи та ділової репутації навчального закладу - образа (скандальний навчальний заклад, маленький Сталін місцевого розливу, навчальний заклад з репресіями, чорними списками, технікум відомий лише вражаючими поборами та репресіями тощо);
  2. Використання (монтування) сюжетів, які не мають стосунку ні до навчального закладу (навчальні аудиторії, студенти), ні до Кіцманщини (місцевість);
  3. Журналістка, ставлячи провокаційні питання, поводячи себе некоректно, нахабно, зверхньо, намагалася вивести з рівноваги директора технікуму, і всі його необережно сказані репліки покладені в основу сюжету.
  4. Використання лише тих реплік, які покладені в основу сюжету, щоб створити ауру сенсації;
  5. Інтерв’ю взято в так званих лише «жертв корупції», які вже вдруге намагаються стати «зірками» телебачення (Сюжет на каналі «Інтер» минулого року з тими ж «зірками»).
  6. Жодної репліки, сказаної працівниками технікуму на захист, не використано в сюжеті...  Нас не почули або не було потреби чути.
Як можна говорити, що навчальний заклад не світиться своїми здобутками, а лише скандалами. Це образливо!!! Скільки видатних людей є випукниками технікуму, скільки нагород в спортивних, творчих заходах, скільки сил та душі вкадено педагогами в його сімдесятирічне існування. І так спускати все нанівець??? Допоможіть нам захистити нашу ділову репутацію..."
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка