Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Заява про повернення товару

26.02.2013 20:01
44522
 
Споживач, купуючи поганий товар повинен знати, що гроші, які були витрачені на купівлю, наприклад, техніки - можна повернути. Зразок заяви щодо повернення товару. В супермаркетах, інтернет - магазинах, часто можуть продавати товар, який не відповідає технічним характеристикам, або дефект цього товару випливає згодом. Наприклад, купуючи фотоапарат - спочатку можна не помітити, що в ньому погані (биті )пікселі. Варто, перед тим, як купуватимете товар, дізнатися, хто несе гарантійні зобов'язання. Фірма - яка виготовила продукцію, наприклад "Canon" чи гарантію надає безпосередньо магазин, в якому купувалася техніка. Звичайно, краще коли гарантійний ремонт або підтвердеження бракованого товару видаватиме фірма-виробник, аніж зацікавлені магазини.

Заява про повернення товару - зразок

Кому адресована заява ПІБ

Вул. розташування магазину чи юридична адреса фірми

Від кого, та номер телефону

Заява

Прошу повернути мені, Петру Петровичу Дендеру гроші за придбаний товар 23.03.2013 року назва товару(№2334), напрклад, Canon Eos 340D, 1шт, у розмірі 2 тисячі грн. (дві тисячі гривень) у зв'язку виявленням дефекту товару. Підтвердження даного факту зафіксовано в офіційному сервісному центрі  "Canon" за адресою м.Київ, вул. Бальзака, 42. Номер замовлення №3455.

Підпис                                                                                                                                                                                                                                Дата

Коментар юриста:

Також, можете прикріпляти до таких заяв про повернення товару чеки, копії, в даному випадку, підтверджень сервісних центрів. Юристи відмічають, "Якщо виявлено дефект товару, контрафакт, то споживач має право на розірвання контракту укладеного з фірмою, яка продала такий виріб.

Навіть більше - людина, яка придбала такий товар має право розірвання договору, вже після  закінчення терміну дії гарантії. «Права споживача вважаються в будь-якому разі порушеними, якщо: …споживачу реалізовано продукцію, яка є небезпечною,неналежної якості, фальсифікованою» (пункт 6 частини 1 статті № 21 Закону "Про захист прав споживачів")."

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: "ПРАВА СПОЖИВАЧА"

Що робити, якщо немає заключення про дефект від сервісних центрів?

В правах споживача також є можливість бути присутнім при проведенні експертизи щодо якості товару. Вони проводяться за рахунок компанії, яка продала товар.

Але, якщо продавці доведуть, що недолік виникнув з причини покупця - готуйте грошики. Експертиза за Ваш рахунок і, звичайно, ніхто нічого не буде відшкодовувати.

Зразок вже написаної заяви про повернення грошей за товар:

zayava-zrazok

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка