Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Заява на надання іпотечного кредиту

01.11.2012 13:35
2335
 

     Як писати заяву на надання іпотечного кредиту, можна дізнатися тут.Іпотечний кредит може надаватися тільки якщо заявинку виповнився 21 рік. Є три види іпотечного кредиту: фінансовий, товарний і кредит під цінні папери. Тут розглядається споживчий кредит.

ЗАЯВА – АНКЕТА ДЛЯ   НАДАННЯ  ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУ

Я, ________________________________________________________________________________________, прошу надати мені споживчий кредит в сумі __________________________ (___________________________________________________________________________________________________) грн. під 8 (Вісім) процентів річних на строк 12 місяців для придбання ________________________________________ ________________________________________________________________________________________________________ за ціною _______________ ( ___________________________________________________________________________ ) грн. Дата і місце народження _____________________________________________________________ Паспортні дані ( номер, серія, ким і коли виданий) ______________________________________ __________________________________________________________________________________ Ідентифікаційний код : _____ Сімейний стан :                                                одружений(а)   —   ___;               не одружений(а)  —  ___ Наявність шлюбного контракту :                               Так  — __;                    Ні  — __ Наявність нерухомого майна (квартира, будинок тощо) ________________________________________ Наявність рухомого майна  : (автомобіль тощо) _____________________________________________ Наявність судимості :                                   Так  — ÿ;                  Ні  — ÿ   ЗА МІСЦЕМ ПРОПИСКИ :                                                    ФАКТИЧНА :
Місто______________________________    Місто ____________________
Вулиця ____________________________   Вулиця __________________
Будинок ___________________________                        Будинок _________________________________
Квартира ____________ _____________    Квартира ________________
Освіта_____________________________________________________________________________ Назва навчального закладу___________________________________________________________ Спеціальність за дипломом___________________________________________________________ Місце роботи (назва підприємства)____________________________________________________ Форма власності підприємства _______________________________________________________ ( державне підприємство, акціонерне товариство, приватне підприємство, банк, страхова компанія, фінансова компанія, приватний підприємець) Посада, яку Ви займаєте_____________________________________________________________ Чиста заробітна плата (за місяць)______________________________________________________ Стаж роботи : -     на даному підприємстві___________________________________________________________ -     загальний ______________________________________________________________________ Наявність пластикової картки (вказати вид картки і Банк – емітент) ________________________  Контактні телефони - робочий ____________________________                  - домашній __________________________ - мобільний __________________________                  - факс _______________________________ Прізвище, ім’я, по-батькові  __________________________________________________________ Рік народження ______________________Паспортні дані ( номер, серія, ким і коли виданий) __ __________________________________________________________________________________ Адреса проживання : -     за місцем прописки______________________________________________________________ -     фактична_______________________________________________________________________ Освіта_____________________________________________________________________________   Назва навчального закладу___________________________________________________________ Спеціальність за дипломом___________________________________________________________ Місце роботи (назва підприємства, форма власності)_____________________________________ __________________________________________________________________________________ Посада, яку чоловік / дружина  займає__________________________________________________ Чиста заробітна плата (за місяць)______________________________________________________ Стаж роботи : -     на даному підприємстві___________________________________________________________ -     загальний ______________________________________________________________________ Наявність пластикової картки (вказати вид картки і Банк – емітент)________________________ __________________________________________________________________________________ Контактні телефони ________________________________________________________________  

Щомісячні доходи Вашої родини

ПОЗИЧАЛЬНИК

Інші члени родини

Заробітна плата
Соціальні виплати ( пенсії, допомога і т.п.)
Аліменти
Дивіденди по акціям, цінним паперам, депозитним вкладам
Інші доходи

Щомісячні витрати Вашої родини

Комунальні послуги, квартплата
Орендна плата за землю, нерухомість
Ведення господарства ( харчування, транспорт і т.п.)
Плата за навчання
Витрати на утримання автомобіля
Витрати на відпочинок
Аліменти на дітей
Проценти по раніше отриманим кредитам
Інші витрати
  Я, _____________________________________________________________________________________________ (у подальшому – «Позичальник»), заявляю, що цілком усвідомлюю, що якщо я не буду в змозі здійснювати платежі або виконувати кожну з вимог, зазначених у Кредитному договорі, що може бути укладений між мною і АКБ «ТАС-Комерцбанк» на підставі даної Заяви, то Банк матиме право вимагати від мене дострокового виконання зобов'язань по кредиту, а також витребувати будь-яке майно, що належить мені, з метою покриття непогашеного боргу

Я, що підписався нижче, згодний з тим, що:

1.  Кредит, для одержання якого мною подається дана Заява, надається Банком тільки для здійснення розрахунків, визначених даною Заявою і надалі Кредитним договором. 2.  Усі відомості, що містяться в даній Заяві, а також усі витребувані Банком документи надані винятково для одержання Кредиту. 3.  Будь-які відомості, що містяться в Заяві, можуть бути в будь-який час перевірені або переперевірені Банком, вповноваженими ним особами або правонаступниками, в т.ч. за допомогою спеціалізованих агентств, з використанням будь-яких джерел інформації, а оригінал Заяви буде зберігатися в Банку, навіть якщо кредит не буде наданий. 4.  Право вимоги за Кредитним договором може бути передано Банком іншій особі або перейти до останньої в порядку визначеному чинним законодавством України. 5.  Будь-які додаткові витрати, пов'язані з наданням Кредиту, несе Позичальник. 6.  Прийняття Банком даної Заяви до розгляду, а також можливе здійснення Позичальником витрат (з оформлення необхідних для одержання Кредиту документів, за проведення експертизи і т.п.) не накладає на Банк зобов'язання надати Кредит або відшкодувати здійснені Клієнтом витрати. 7.  При розгляді даної заяви, Банк не дає ніяких гарантій щодо надання кредиту. Підтверджую, що відомості, які містяться в даній Заяві, є достовірними і точними на нижче вказану дату. Зобов'язуюся негайно повідомляти Банк (на протязі 3 (трьох) календарних днів) у випадку  зміни зазначених відомостей, а також про будь-які обставини, що можуть вплинути на виконання мною зобов'язань по погашенню кредиту, який може бути наданий на підставі даної Заяви.Клієнт (П.І.П. і підпис)___________________________________________                                 Дата: “_____” __________________ 200__ р.   Заявку отримав (П.І.П. і підпис) __________________________________________                                                  Дата: “_____” ___________________ 200__ р.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка