Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

"Завершилось: ЗЕ не назвав Росію агресором, не сказав про утиски і не згадав про Крим"

12.12.2019 15:07
2576
 
9 грудня в Парижі відбулася зустріч "нормандської четвірки". Вона стала майданчиком для першої зустрічі та переговорів тет-а-тет між Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним. Саме з цього приводу виникло багато думок та протиріч.

Ось лист:

"Завершилось. Перше враження: очікував кращого. І гіршого - того, чого ми разом не дали йому зробити. Що вразило: жодного разу він НЕ сказав про російську агресію, про бурятів і кадировців, про військовослужбовців російської армії, про ЧОТИРИ незаконних гумконвої лише за останній місяць (а разом - вже 97), за танки в ОРДЛО, кількість яких - більша, ніж кількість танків в армії Німеччини, за вкрадені і вивезені в Росію наші заводи, за роздачу російських паспортів, за компенсацію за знищену Росією інфраструктуру Донбасу, за..., за...Він НЕ назвав росію - агресором. Він НЕ сказав про утиски росіянами кримських татар. І він НЕ згадав за повернення росією Криму. І не згадав і не нагадав про збитий росіянами МН-17. Все це дало би йому більші шанси бути непоступливим з путлером, і давити на того. Хоча, чи воно йому було треба? ЧОТИРИ місяця. А за цей час ми (платники податків) повинні знов сплатити за такі ж мости, як і в Станиці Луганській, за такі ж погранично-митні КПВВ, як і в Золотому-4??? Може, він це зробить за свої??? А що?? Порох же зміг за власні гроші відновити з нуля всю протиповітряну оборону Київської області. Чому б і цьому приЗЕденту не зробити щось схоже?? В цілому, моя оцінка - "погано". Дуже погано. Хоча, якщо б ми не вийшли на Майдан і до його адміністрації - було б ще гірше: ЗЛЯКАВСЯ НАРОДНОГО ГНІВУ. І ще: Путін заявив про утиски російськомовних в Украіні. До речі, чомусь Зеленський не згадав про вбитого в Бахмуті українця за українську мову так званим "рускогаварящим" - публікує слова Бориса Пенчука "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка