Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Замість переможця конкурсу "Дружать діти на планеті" відправили до Литви іншу дитину

08.10.2013 13:32
2840
 

Конкурсантка Україно-Литовського конкурсу переконана, що її квиток на літак віддали іншій людині. До «Електронної книги скарг України» написала Наталія Іваськевич, вона з міста Ходорів, Львівської області. Наталія переконує, що її перемога в другому Міжнародному конкурсі малюнків «Дружать діти на планеті» лишень на папері, -  справжній приз, поїздку до Литви, вона не отримала, а замість неї поїхала інша людина!

«Я отримала перемогу у двох номінаціях: 1 місце «я і моя безпека» і 3-є місце в номінації «Я і моє здоров’я» я навіть побувала в столиці де отримала відповідні дипломи», - пише Наталія, разом з тим надіславши фотографії цих нагород, де можна роздивитися і мокрі печатки і підписи колегії з Міністерства Освіти України, Міністерства Внутрішніх Справ України та інших відомств, що підтверджують і її участь у цьому конкурсі і її перемогу.

konkurs

Але, обіцяну поїздку до столиці Литви вона так і не відчула: « 2-5 жовтня я мала їхати у Вільнус, однак наказу на моє запрошення, чомусь, не приходило… я переконана, що на моє місце взяли іншу людину!», запевнила Наталія.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Одяг майбутнього вже серед нас (ФОТО)"Звернення до Львівської обласної ради нічого не дали. Там стверджують, що наказ направили в районну раду м. Жидачіва де і мали розібратися з путівками, але на цьому етапі вона загубилася. Більше інформації також можна отримати переглянувши новинний сюжет про конкурс "Дружать діти на планеті".http://www.youtube.com/watch?v=nXKJX-5yLMcТим часом з-за кордону радісно звітують, що діти з України, які стали переможцями ІІ Міжнародного литовсько-українського конкурсу малюнків, плакатів і фотографій "Дружать діти на планеті" відвідали Литовську Республіку. На прес-конференції, яка відбулась у Сеймі Литовської Республіки за участю члена Сейму Сергеюса Йоваши та Надзвичайного і Повноважного Посла України в Литовській Республіці Валерія Жовтенка, було підбито підсумки міжнародного конкурсу, обговорено подальшу співпрацю між Україною та Литвою у різних культурно-освітніх проектах. Сподіваємося, що це лишень прикра помилка, яку виправлять найближчим часом, а не чиновницька хитрість для своїх діточок.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка