Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Загроза для двох будинків: чоловік понад 10 років бореться з незаконною спорудою

03.07.2019 20:43
1788
 
Наш читач з Обухова вже понад десять років бореться з самочинно побудованою спорудою, яка знаходиться за 90 см від іншої будівлі. Звернення до чиновників результатів не принесли. І навіть коли суд виніс рішення про знесення, споруда досі на місці. І це не єдиний подібний випадок в Обухові, стверджує чоловік.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

«Протягом десяти років після зведення каркасу дерев’яного зрубу на відстані 90 см від існуючої забудови,  я звертався  у всі можливі інстанції з вимогою знесення самочинно побудованої споруди. Коли виконком спочатку дає дозвіл на будівництво, а надалі, у відповідності до протесу прокурора, відміняє. Але споруда вже стоїть! Звертався у місцеві органи, інспекції ДАБК усіх рівнів, до прокурорів, інспекції ДСНС, депутатів ВР  і президентів – жоден з них не спростував моїх висновків, - «об’єкт пожежно небезпечний, неогорожений, не охороняється і не доглядається, являє собою загрозу для двох сусідніх будинків». Такі ж висновки зробила місцева комісія. Вони фігурують у судовій справі. Протягом десяти років я вимагав лише виконати  ст. 38 Закону «Про регулювання містобудівної діяльності», про знесення самочинно побудованої будівлі, бо виявляється іншої законної підстави для знесення в Україні немає, а інспектору ДСНС навіть заборонено ставити такий діагноз, про що він відверто пише в акті. І навіть коли  17 грудня 2017 року суд, за позовом Обухівського міськвиконкому, виніс заочне рішення – «ЗНЕСТИ»… знову тяганина з боку міського голови, безглузді, абсолютно безграмотні відписки. І знову дві родини пенсіонерів, з обох боків споруди, чекаємо спекотного літа, коли «ДСНС попереджає ….». Десять років очікування суду, пустого нікому не потрібного листування! Скільки ще потрібно років, щоб виконати рішення суду? Я впевнений, коли б був ЗАКОН, згідно з яким державний службовець несе повну відповідальність, на рівні з горе-забудовником (до речі господарки земельної ділянки вже немає на цьому світі), то завтра і споруди б тієї не було. І то не єдиний факт такого порушення в Обухові. Є такий  6-ти поверховий будинок по Київської, 128, відносно знесення якого теж було рішення суду. Будівництво, під патронажем влади успішно закінчено. Люди заселяються. От тільки, в разі коли станеться, не дай боже, пожежа, під’їхати з північного подовжнього фасаду ніяк не можливо.  Далі –  вул. Зарічна, 22.ЗМІСТ    І усі сплять спокійно. Ніхто не вважає себе відповідальним», - написав пан Юрій Котелевський до «Електронної книги скарг України». [sociallocker id=10854]0984406968junga1947@bigmir.net[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка