Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

За останні 28 років влада побудувала корупційно-кланового монстра під назвою "державницьке управління"

13.11.2019 18:23
1314
 
На сьогоднішній день, у мережі активно обговорюють дії влади, критикують політику Володимира Зеленського та не погоджуються із тим, у що перетворилось державне управління за кілька десятків років. Наступний лист саме про це.

Ось його зміст:

"Що відбувається в країні? За останніх 28 років вся попередня влада (без виключень) побудувала корупційно-кланового монстра під назвою "державницьке управління". Це управління постійно зростало і цементувалось. Тобто все: від прибиральниці до керівника міністерства, відомства, адміністрації, тощо. Багато законів, які приймала Рада, були мертвими. Багато тих, що надавали монстру можливості і безкарність, простим людям- обов'язки і відсутність можливостей. Одни жирували, іші виживали. Що змінилося за останні декілька місяців? Більша частина виборців проголосувала на виборах проти того, що вже було неможливо терпіти. Чиновницьке чванство, бюрократія, безкарність можновладців: в народа вже не наболіло, а закипіло. Дістала ця бетонна стіна СИСТЕМИ. Держава стала ворогом людини. Держава стала ворогом країні. Держава загострена на самознищення. Це розуміють всі притомні люди окрім тих, хто жив в СИСТЕМІ, як в теплій ванні. Окрім тих, хто в ній будував свою кар'єру, хто в ній заробляв величезні кошти, щоб зустріти старість в Лондоні, чи ще десь там, де є цивілізвція і високий рівень життя навіть для найбідніших громадян. Система вибудовивалась таким чином, шоб кожен гвинтик в неї працював бездоганно. Так що ж змінилося після виборів в Раду? В міністерствах змінились керівники. Ми їх обрали. Все. Більше нічого не відбулося. Я маю на увазі саме міністерства. Те, що ми приймаємо закони- рівним чином нічого не визначає, якщо міністерство не розробить "дорожні карти" ціх законів. А там сидять всі ті самі гвинтики Системи. В більшості вони саботують роботу. Чи можна їх звільнити? Так. Ми прийняли закон про держ службу. Але ви уявляєте собі, скільки чиновників середньої і низової ланки одразу опиняться на вулиці? Це не тисячи. Це десятки тисяч нових "мітингарів", яких одразу очолять Порошенко, Тимошенко, Рабінович і т.д. Чому потрібна цифровізація? Тому що вона знищить бюрократію, як явище і бюрократів, як класс. Але незадоволений реформами піпл- це чудовий протестний ресурс для політичних аутсайдерів, які займають зараз весь інформаційний простір. Стовідсотковий. Чи ви не бачите, як все перекручується на ТВ-каналах? Деякі вже дійшли до ручки розігруючи в прямому ефірі озброєний напад на канал. Це вже капець. Дурдом відпочиває. Зі всіх каналів ллється лайно на "Слугу народу", міністрів, Президента. А ще на боці Системи грає відкритий саботаж "гвинтиків". Рада і Кабмін працюють 2 місяці. Позаду було 28 років створення корупційної Вавілонської вежі. Попереду- її занепад. З тими, хто її будував, ми вже давно говоримо на різних мовах. І давно не розуміємо один одного. Ситий голодного....Зеленський дав нам зелене сівтло для створення нових правил життя, в яких саме люди стають головною цінністю Держави, а не купка політичних заробітчан. Все буде добре. Але на це "добре" теж потрібен час. І хоча б якись інформаційний простір. Але не простір пораненого звіра серед собачих боїв." - публікує слова Лізи Богутської "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка