Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Яку обрати дошку для прасування

22.01.2015 13:02
3976
 
На що звертати увагу купуючи дошку для прасування, чому одна дошка для прасування коштує більше інша дешевше?  Що є у домі кожної господині? У Вас на думці цілий список речей, але, певно, прасувальна дошка не входить навіть у першу десятку. Ніби річ проста, та у зв’язку з розмаїттям нашого ринку її не так легко обрати. Ми вирішили купити собі одну дошку і для експерименту обрали сайт інтернет-магазину «Comfy», порівнюватимемо ціни саме з цим сайтом. Порівняємо 5 видів дошок за ціновим критерієм та особливими  характеристиками, і виділилимо оптимальну для гаманця української домогосподарки.

Прасувальна дошка Leifheit 72564 PREMIUMMPLUS за 1999 грн.

Найдорожчою виявилась прасувальна дошка Leifheit 72564 PREMIUMMPLUS – 1999 грн. Але ціна відповідає широкому списку характеристик, які полегшують роботу. [caption id="attachment_9471" align="aligncenter" width="628"]дошка прасування Фото: з сайту Comfy.ua[/caption] По-перше, спеціальна зафіксована підставка для праски, електрична розетка, тримач кабелю та подовжувач, по-друге, поверхня виготовлена з легкого пластику, тому непотрібно великих зусиль, аби носити цю дошку з кімнати в кімнату, по-третє, вигнуті ніжки, які дозволяють прасувати сидячи. До особливих характеристик також відносяться, і зручний кут для прасування сорочки чи блузи, і термовідбивний ефект, який збільшує швидкість прасування до 33%! Покриття також відповідає ціні – ультралегке термоплатикове розміром 120 х 38 см; регулювання висоти від 75 до 98 см. Але пошукавши трохи більше ми знайшли цю ж дошку для прасування дешевше на 99 гривень на сайті "ПромЮа". Така  ж ціна і на інших інтернет-магазинах, тому варто готуватися до покупки за 1990 гривень.

Прасувальна дошка KANAT NG-725 за 749 грн.

[caption id="attachment_9472" align="aligncenter" width="703"]Дошка для прасування Фото: з сайту Comfy.ua[/caption] Друге місце за ціновим критерієм – 749 грн. – посіла прасувальна дошка KANAT NG-725 Noveltygold. Ця дошка (моноблок) досить зручна, оскільки висота її регулюється,  широка (40 х 122 см) паропропускна стільниця вкрита незаймистою тканиною, для праски вмонтована спеціальна зручна силіконова підставка, а пластикові опорні ковпачки не дозволять Вам дратуватися через ковзання дошки. Варто відзначити, що це досить низька ціна для цієї дошки на "Комфі", наприклад, сайт "ПромЮа" продає ідентичну за  882 гривні та інші сайти продавали її значно дорожче.

Прасувальна дошка за 369 гривень.

[caption id="attachment_9473" align="aligncenter" width="770"]Прасувальна дошка Фото: з сайту Comfy.ua[/caption] Це одна з найдешевших прасувальних дошок. Майже вдвічі нижча ціну, таку Ви можете придбати за 369 грн, фірми KANATBE-775 BeldaEco. За характеристиками вона подібна до попереднього зразка, лише стільниця представлена широкою паропропускною сіткою, а не моноблоком. Її розмір невеликий – 105 х 31 см. Але чим дешевше ціна, тим менша якість це також варто пам'ятати, матеріали, які використовуються в таких дошках зазвичай більш, як ми звикли говорити, "китайські" ніж у тих прасувальних дошок, що коштують дорожче. Подібну дошку Ви зможете придбати тільки в магазині "Комфі", на інших-інтернет портала таку ми не знайшли.

Найекономніша прасувальна дошка, 150 грн.

[caption id="attachment_9474" align="aligncenter" width="561"]Прасувальна дошка економ Фото: з сайту Comfy.ua[/caption] Економ варіант – це прасувальна дошка  Eurogold 16030Z за 150 грн. Стільниця – з ДСП, робоча поверхня – 110 х 30 см, висота регулюється. Чохол  виготовлений з 100% бавовни, внутрішня частина з шаром поролону, він легко знімається та преться. На малюнку зверніть увагу на підставку для праски. Вона має досить незручну конструкцію – щоразу доведеться слідкувати, як Ви ставите свою праску, аби вона просто не провалилася, також, відмічають господині, прасуюючи на такій дошці, рано чи пізно на речах будуть з'являтися пухирці від дошки. Адже покров на ній душе швидко стає не для прасування.

ОТЖЕ...

Зображення видалено.То до якої оптимальної цінової групи входять комфортні у використання та безпечні для дому прасувальні дошки?Звичайно, комфортні й безпечні входять до першої цінової групи – від 1000 грн і вище. Але навіщо купувати так дорого? Навіщо переплачувати за вмонтовану розетку та подовжувач, навіщо переплачувати за сидяче прасування (так навіть незручно!)? Щодо останнього вище наведеного зразку (за група до 300грн.), то він не є комфортним і безпечним, оскільки не в усіх зразках цієї групи регулюється висота, підставка для праски незручна, невеликий розмір робочої поверхні, і невідомо чи займиста тканина вкриває ДСП… Порівнюючи 5 зразків прасувальних дошок, за ціновим критерієм і характеристика ми радимо пересічному українцеві обирати дошки в групі від 350 до 800 грн. За ці гроші Ви отримаєте товар високої якості, зручний у використані, без непотрібних витребеньок. Вам не доведеться дратуватися через ковзання ніжок по підлозі, праска не буде провалюватися на підставці і не буде остраху пропалити тканину стільниці. Обирайте розумно!
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка