Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Який обігрівач кращий?

30.10.2012 22:08
8962
 

Інфрачервоний, електричний, масляний, дуйчик, конвекторний і навіть з приставкою «ЕКО» - обігрівачів зараз, хоч греблю гати, і серед них, потрібно ж обрати кращий для приміщення і для здоров’я, як зробити правильний вибір «теплового друга» читайте далі.

Обігрівач конвекторний

Мабуть, найдешевший і найпопулярніший обігрівач. Такі найшвидше починають обігрів їх найчастіше встановлюють на невеличких складах, виробничих приміщеннях. Принцип дії простий: нагрівається елемент, передає тепло керамічній оболонці, а вона в свою чергу на приміщення і за рахунок повітря починається обігрів.

В основному вони можуть набирати температуру не більше дев’яносто градусів, що відповідає пожежним нормам, звідси і його популярність серед складських приміщень - ризик менший. Але й у звичайних квартирах він прижився теж. Має спеціальний  регулято температури. В порівнянні з іншими обігрівачами, цей не так сильно пересушує повітря. Якщо Ви його вирішили придбати, то варто знати, що встановлювати його потрібно якомога нижче.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Чи варто купувати органічні продукти?"

Саме з цього виду (конвекторних) можна обрати і спеціальні для, наприклад, ванних кімнат, тоді у Вам потрібно шукати саме вологостійкий. Щодо плюсів таких обігрівачів в них відсутні усіляки мастила і вентилятори, від них буде менше шуму. А мінус – в приміщеннях де є пил, кисень буде спалений за мить. Строк служби такого обігрівача близько семи років, як запевняють виробники.

Установка теж не складний процес, усе, що потрібно буде знайти чи зробити чотири отвори в стіні і за допомогою кронштейна, який має йти у комплекті з обігрівачем прикріпити до стіни, але перед тим, варто подумати, чи є поруч розетка. Бо без неї він не ввімкнеться. Щодо споживання електроенергії  цим обігрівачем, можна буде прочитати про це нижче.

«Еко»-обігрівач

Приставкою «Еко» покупців виробники побутової техніки зваблюють все частіше. Вона обіцяє природну дію обігрівача та відсутність шкідливих впливів. В народі його називають інфрачервоним обігрівачем. Вони працюють, як кажуть в продавці, за принципом сонця. «Сонячні промені» керовані Вами коштуватимуть від 400 і до 2 тисяч гривень. Рекомендується встановлювати в приміщенні двадцять-тридцять  квадратних метрів. Напротивагу екологічності таких пристроїв придбавши його - можете отримати істотні мінуси.

-  Він не гріє повітря, а нагріває предмети.

-  З ним спати не рекомендується. По-перше буде заважати червоне світло, а якщо його вимкнути – буде холодно.

-  Він працює лишень на певних ділянках, куди направлений. Крок вправо і вже тепла не відчути.

Якщо Вам не подобається вигляд такого повітряобігрівача він же, але в інших іпостасях. Наприклад, у вигляді картини, панно;).

Такий, до речі, коштує близько трьохсот гривень. Кріпиться на один гак в стіні. Малюнки є різні, але якщо Вам подобаються картини маслом – такого навряд чи знайти, тільки картини, схожі на фото, чи навпаки. Такі пристрої більше підійдуть для обігріву в офісі.

Масляний обігрівач

Найдавніший і, мабуть, найпопулярніший пару років тому нагрівач. Згадайте, коли він вмикається, що чути першим? Нагрівання масла і звуки схожі на лопання кульок. Це і є його мінус. Але плюс в тому, що він один із найнаближеніших обігрівачів до стаціонарних опалювальних приладів. Але з точки зору безпеки – не найнадійніший. Бо якщо може і перевернутися, тоді ризик підвищується, бо такий масляний може нагріватися до сто і ста з половиною градусів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Що робити, якщо продавець не має решти?"

Обирати його просто, чим більше секцій (ребр) на такому нагрівачі – тим більше площу він зможе обігріти. Ще до переваг  такого обігрівача відноситься помірне нагрівання, не жорстке, приміщення. Немає неприємних запахів, які на початку свого обігріву можуть давати інші прилади, коли згорає пил і він, не спалює кисень!

Але вони – найповільніші з точки зору швидкості нагріву приміщення. Його можна придбати і задешево і не багато споживає електроенергії. Але такий прилад, скоріш, залишився в минулому, бо можна знайти значно кращі і за таку ж ціну. Варто подумати, чи купувати його.

Обігрівач і прикраса – електрокамін. Камін декоративний

Тут можна не використовувати картини на стінах, бо вони не завжди впишуться в інтер’єр. Цьому є альтернатива – камін. Він гріє за допомогою решітки, яка дме теплив повітрям знизу. Така дизайнерська витівка, мінімум за тисячу гривень, тільки імітуватиме вогонь. За справжній доведеться платити вже тисячу доларів. Є різні моделі, але, як і перший обігрівач, такий є потужністю до одного кіловата, але можна знайти і більше. На такий камін ніякого дозволу не треба, і спеціальної освіти для його монтажу – теж не потрібно.

Тим паче, що з компанією у якої купуватиметься такий обігрівач, можна буде домовитися і про установку. Головний мінус - зависока ціна, не лише за сам агрегат, а й палива: 50 гривень за літр. Використовується спеціальне біопаливо на основі біоетанолу. Якщо залити то горітиме близько трьох годин.

Обігрівач і енергія

Ганяти тепло по квартирі чи дому кожен обігрівач буде по-своємо і за свою ціну. Наприклад, щоб обігріти 20 метрів квадратних потрібно купувати теплового монстра більше як за 1000 гривень. Така ціна гарантуватиме, що він впорається з цим завданням.

Дешевші – відповідно краще впораються з меншим приміщенням.В маленьку квартиру, близько 10 квадратних метрів, краще придбати конвекторний обігрівач – вони і дешевші, стартують від 400 гривень. В середньому виходить 1 кіловат потужності конвектора на десять квадратів з висотою не більше трьох метрів.

Споживання електроенергії у інфрачервоного обігрівача у вигляді картини близько 400 Вт. Великий, на ніжці (інфрачервоний) має потужність близько 2800Вт, за місяць можна буде платити і сто і більше гривень, зважаючи на термін його постійного опалення. Працюють вони близько 6000 годин.

Експлуатація обігрівачів

Не рекомендується постійно тримати його ввімкненим. Варто кожні дві-три години давати відпочити і йому і, власне, самому від нього. Тоді ніяких знедужань – не відчуєте. Якщо користуєтеся дучиками, варто під його повітря підставляти склянку з водою, це хоч і не суттєво вплине на пересушення повітря, але допоможе, принаймні трохи, тримати вологу в приміщенні.

Що стосується інфрачервоних  нагрівачів, не варто його розташовувати поблизу тюлі, штор, чи інших легкозаймистих речей. Звичайно не потрібно і залишати без догляду електрообігівачи чи намагатися їх накривати чимось – це все може призвести до пожежі чи поламки побутової техніки, а як ремонтувати обігрівачі – вже інша історія.

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка