Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Як зробити день чудовим? ТОП 5 порад

08.11.2012 16:40
4337
 

Як зробити день кращим, пара порад від нашого ресурсу. Прочитайте і, обов’язково, доповніть своїми пропозиціями, як зробити кожен день - кращим;)

Будь-який день починається з ранку. Тому цей етап для того, щоб зробити день чудовим, – важливий. Часто буває, що ранок не склався, так як хотілося б. Дійшли тільки до вмивальника, а вже і пальцем вдарилися і зубну пасту пролили, ну, фантазувати можна довго. Цікаво, що езотерики радять в такі моменти зупинитися і не реагувати на, наприклад, ранковий удар, негативом, навпаки – усміхніться, відреагуйте неадекватно на запланований сценарій.

Усміхайтеся, навіть, якщо не хочеться

Кожен ранок – робить день чудовим. Тому важливо його починати з усмішки. Важко так зробити? Увімкніть музику: вона підніматиме настрій. Почніть танцювати, можливо, співати і не переймайтеся, що не вмієте це робити, так навіть краще. Ви не помітите, як швидко Ваш настрій з поганого, перетвориться на добрий.

Снідайте, любі

Ранок потрібно починати з доброго сніданку – це можуть бути млинці, може Вам до вподоби сир –загалом, побалуйте себе тим, що хочеться саме сьогодні. Якщо ліньки готувати - є безліч пропозицій в кафетеріях, так вони і називаються – «Сніданки»;). За 20 гривень можна і млинців поїсти і свіжої кави попити. Дієтологи радять зранку випивати 200 грамів фрешу, якщо є можливість – апельсинового, він краще бадьорить, а значить зможе зробити день кращим.  До речі,  якщо страждаєте сонливістю, можете прочитати «5 порад, як не заснути протягом дня».

Зробіть щось не звичне!

Одноманітність – ворог хорошого дня. Можливо, Вам варто сьогодні змінити дорогу? – змінюйте, вийдіть трохи раніше і прогуляйтеся, наприклад, парком. Змінюйте старі звички: запишіться на басейн, фітнес, чи почніть бігати перед роботою, можливо, займіться зарядкою – це все, що може зробити день кращим.

Зателефонуйте друзям

Зателефонуйте друзям, чудова бесіда – запорука хорошого дня. Поговоріть на якісь неважливі теми, просто поговоріть, не про владу, не про релігію, якщо, звичайно, такі теми вам не приносять задоволення.

Ще раз, усміхайтеся!

Усміхайтеся, щоб не сталося. Пам’ятаєте приказку: «Усі дурниці у світі робляться із серйозним виразом обличчя»;) Сподіваємося, що ці поради допоможуть зробити день кращим.

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка