Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Як жити в Україні? Риторичне питання, на яке є відповідь

30.11.2012 11:12
7077
 

Питання цілком може бути риторичне, але з іншого боку і необхідним. Як жити в Україні, чи точніше, як вижити в Україні – ми спробуємо відповісти, чи принаймні, спробувати відповісти на це запитання.

Напевно, як би не хотілося, але статтю доведеться розпочати з бажання президента, про яке він сказав пару років тому, його один із головних напрямків в реалізації держави – боротьба з бідністю… Не будемо приховувати, чи шукати покращень, факт є факт – нічого не змінилося.

Бабусі, які на пенсії повинні сидіти на базарах, продаючи, а перед тим  вирощуючи продукти на власному городі. Або, навпаки, шукаючи речі в хаті, які не потрібні і намагаючись їх на тому ж базарі продати. Іншим немає чого продавати – вони змушені виживати в Україні, беручи склянку і стаючи на коліна перед перехожими. Молодь не може придбати квартиру, машину, навіть звичайна поїздка за кордон відкладається на певний, невизначений, час. Доходи українців падають.

Продукти, комунальні послуги, транспортні витрати за минулий рік, навпаки, піднялися на 20-30%. Невже не постає запитання, як жити в Україні. В чому ж проблема? Знову ж таки, риторичне запитання, можна звинувачувати владу, можна звинувачувати сусідів, кого завгодно. До речі, знаєте, хто вважається бідним в Україні? У того, у кого зарплата не перевищує 1073 гривні – прожитковий мінімум.

За кордоном

На відстані від України у країнах ЄС кажуть: «Працюй і буде в тебе машина, будинок, життя, якого хочеш» в нашій же країні, щоб заробити пару сотень тисяч гривень закрадається лишень одна думка: «Як і де вкрасти ті гроші», кажуть психологи. Що там в Норвегії середня зарплата за роботу начисляється в розмірі 3 -4 тисяч Євро.

Ще й порівнюючи ціни з житлом, машинами – стає зрозуміло, що легше придбати нерухомість чи машину – там. Ще за результатами одного із досліджень доводять твердження, що чим бідніша країна, тим більше людей в ній, хочуть стати багатими. З усіх боків: телевізора, газет, журналів, реклам, показується гарне життя, але для більшості недоступне.

Чому ж в одній країні існують бідні і багаті, попри те, що і в тих і в інших є дві руки, ніс, ноги. В чому ж секрет одних і недолік інших? Є маса статей на кшталт: «Як стати багатим?», «5 правил багатства»... Наш ресурс теж публікував такі правила, пара з них виписані нижче, можливо, вони змінять Ваше ставлення до грошей і Ви розбагатішаєте:

Як вижити в Україні – перше правило збагатшення: Відповідь криється в тому, що людина, не може собі дозволити бути багатшим. В голові звичайно. Дивитися на один і той самий лексус можна по-різному. Поставте собі мету – і добивайтеся її. Не думаючи, що ця забавка не для Вас!

Як вижити в Україні – друге правило збагатшення: Людина забагато всього хоче, але… нічого ніяких дій не вживає для цього. В результаті – хаос. Як в думках, так і в діях. Можна багато чого говорити, що хочу і це, і це… але дія+мрія – це дасть результат. Сидіти на дивані і бажати – не працює.

Більше можете прочитати безпосередньо в статті: «Чому не багатішаєте?»

Отже відповідь на питання: «Як вижити/жити в Україні?» -криється тільки в грошах? Звичайно є й інші проблеми: ставлення до одне одного, повага до старших, відкритість до нового, повага законів. З чого почати і відповісти на ці запитання…не вистачить часу все прочитати.

Почати виживати в Україні, напевно, потрібно з самого себе. Змінити ставлення до оточуючих Вас обставин. Запам’ятайте одну істину: у Вас не все так погано, могло бути гірше.

Підніміть голову і, як кажуть: «тримайте хвіст пістолетом» - тільки вперед, рухатися до своєї мети, не зважаючи на те, чого немає – Ви на шляху до цього. Потрібно не зосереджуватися на тому, чого немає, краще думати і бути вдячним за те, що вже є! Нехай в країні постійно когось вбивають, ріжуть, б’ють…це тільки мембрана, яку створюють ЗМІ.

Не варто дивитися їх і насолоджуватися цим брутальством… Адже є інші, приємніші, речі. Почніть приділяти уваги своєму тілу, якщо Ви молоді, навіть якщо постарше – ніколи не пізно почати доглядати за собою. Потрібно полюбити себе – адже є давній вислів: «Хто не любить себе, той не може полюбити інших».

Як вижити в Україні, коли не діють закони? Питання для тих, хто хоче це бачити. Завжди і в будь-якій країні є те, чого притримуються і те чого не притримуються.

Потрібно прийняти, погодитися, з однією істиною: «Продукти завжди дорожчали і будуть дорожчати, депутати є погані, а є добрі, є, що крадуть є, що не крадуть»…змиріться з цим, і, краще, зосередьтеся на собі. Гроші –гроші-гроші – тільки про них думка, як же ж не думати, коли їх немає? Як вижити в Україні, коли немає на що жити…

Гроші – це атрибут для купівлі того, що хочеться. Але не завжди єдиний метод придбання. Варто хотіти і Ви отримаєте свого, кажуть психологи, книги з езотерики  і досвід людей. Адже якщо Ви бажаєте квартиру – то Ви ж не бажаєте 200 тисяч доларів, а бажаєте квартиру.

Ваші думки направлені на не те, що потрібно… а на гроші, можливо, квартиру Вам подарять, можливо, Ви її виграєте є безліч варіантів, як можна отримати квартиру , або машину – головне, віра! Напевно ми дійшли до останнього пункту, до останньої відповіді на запитання: «Як жити в Україні» - з вірою, шановні. Вірячи в своє світле майбутнє і долаючи на своєму шляху, незначні проблеми, ви обов’язково опинитеся там, куди йшли! Так і жити в Україні.

Усі поради взяти з різних джерел езотерики, психологічних дисертацій, притримуючись їх, наш ресурс не гарантує покращення, але гарантує, що стане хоч трохи, але легше на душі:)

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка