Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Як замовити розслідування?

23.11.2012 14:21
7168
 

Журналістське розслідування можна замовити. Щоб про Вашу проблему зробили сюжет, необхідно знати до кого звертатися. В статті Ви дізнаєтеся, що потрібно щоб замовити репортаж, і як написати журналістам.

Споживацький портал «Електронна книга скарг України» пропонує допомогти Вам! Якщо у Вас є проблема, яка вимагає втручання ЗМІ, - наш портал, окрім того, що може опублікувати Вашу скаргу - може трохи більше дізнатися про порушника.

Одразу скажемо, що це послуга платна, тому розраховувати на безкоштовне втручання - не варто.

ЩО ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО?

Написати свою проблему, детально, якщо Ви боїтеся залишати свої контактні дані – можете скористатися анонімною формою заповнення (з правого боку екрана є поле під назвою "Зворотній зв’язок").

Але, обов’язково, коли її заповнюєте, залиште контакти, їх ніхто не побачить, ми гарантуємо, окрім журналістів нашого ресурсу. Якщо їх не залишити – про замовлення розслідування речі не може і йти. Нам потрібно з Вами зв’язатися.

Що далі? Коли наші журналісти чи адміністратори сайту зв’яжуться з Вами і переговорять – ми зробимо усе можливе, щоб Ваша скарга, проблема, дійшла до потрібного журналіста. Або ж, якщо Ви хочете написати скаргу, яку бачитимуть постійні відвідувачі ресурсу, а серед них і журналісти, можете її написати у відповідному розділі: праворуч на Вашому екрані червоного кольору або вже зеленого;) кнопка "Написати скаргу". Прочитайте уважно, як оформлювати скаргу.

[quote_right]Щоб зробили сюжет на телеканалі «Інтер», «1+1», «новий канал» не достатньо написати журналістам.[/quote_right]

Дуже часто листи, які надіслані їм лежать у купі таких самих, коли дійдуть зайняті руки журналіста до Вашої проблеми і коли задумається з приводу зробити сюжет – не відомо. Тож замовити розслідування можна за допомогою нас. Ми не можемо одразу сказати, скільки це може коштувати, оскільки кожна проблема потребує свого вирішення, подекуди це зробити легше, а подекуди важче.

Просто напишіть нам і ми гарантуємо, що спробуємо допомогти і замовити розслідування серед наших колег, телеканалів й інших ЗМІ.

Окрім цього, ми можемо допомогти в тиражуванні Вашої скарги в ніших ресурсах, охоплення однієї подібної може сягати мільйонів читачів по всій країні.

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка