Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Як з картки Приватбанк шахраї знімають гроші

21.05.2014 11:03
7844
 
Свою історію нам написала читачка Юлія Скрипник, вона розповість, як її оманули на 3200 гривень. Журналісти "Електронної книги скарг Укарїни" отримали листа від Юлії, яка хотіла продати дитячу візок на одному з сайтів, шахраї пильнують за такими продавцями і починають діяти. Про схему видурювання грошей в листі.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

"Я продавала дитячу коляску на сайті оголошень"клумба", мені подзвонили ніби покупці, сказали що хочуть купити коляску, що гроші перечислять на карту приват банка. Я погодилася. З моєї картки зняли з моїх карточок 3200грн. Я позвонила в приват банк, вони прийняли мою заяву про шахрайство, сказали чекати 3 дні. В мене є чеки з 4-ма останніми цифрами рахунків, на які я переслали гроші, хоча оператор приватбанку їх не запитував".ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ВЛАСНИЙ ДОСВІД: Як розвели на фотоапарат покупці зі “Сландо”"

ЯК ПРАЦЮЄ СХЕМА:

Виявляється гроші виманюють від користувачів картки Приватбанку вже декілька років. Під виглядом покупція шахраї дізнаються потрібну інформацію про Вашу картку, наприклад, номер, ким, коли видана, номер телефону, за яким вона може бути закріплена і далі, маючи усі дані починають діяти. Через деякий час на Ваш номер зателефонує ніби представник ПриватБанку, щоб попросити Вас активувати послугу переказу, тому що Ви вперше отримуєте переказ від юридичної особи. Як тільки Ви це зробите - Ваші гроші будуть вже належити шахраям.

ЯК ЮЛІЯ ДІЗНАЛАСЯ ПРО ШАХРАЇВ

"Захожу в інтернет і таких як я повно обдурених, ввела я номер телефону тих шахраїв що до мене дзвонилши 380-56-767-61-53, про них там вся інформація є, і схема по якій вони обманюють людей. Номер карти шахраїв на які я перевела гроші 5168***0365 і інша карта 5168***0848 Ось на цьому САЙТІ я найшла таких як я, і схема шахрайства один в один з моєю і гроші перекидали на ту ж саму карту привата як і я  тут є вся інформація про шахраїв!!! То чому "приват банк" не приймає ніякі міри щодо таких клієнтів ? Я читаю відгуки про приватбанк, що в нього таких обманутик клієнтів найбільше з усіх банків!!! Що такі схеми з даним банком проходять уже пару років!!! Я написала заяву в міліцію, хоча бачу що нічого з цього не вийде, бо ще не читала щоб гроші які вкрали шахраї через ПриватБанк вернули людям.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Власний досвід: “Citycom не повертав телефон, допомогли друзі і штурм Фейсбук”"
Постає питання чому ПриватБанк так легковажно відноситься до безпеки своїх клієнтів??? Коли поступає заява про шахрайство чому вони не блокують карточки шахраїв до вияснення, чому маючи ці заяви у банку та міліції вони не вичисляють власників цих карт, чому до них не приймають ніяких мір? Тепер чекатиму що мені скаже служба безпеки ПриватБанку. Я прошу Вас якось допомогти мені з цією ситуацією, тому що бачу що нівідкого нічого не доб'єшся, банк відхреститься, а міліція знову нічим не допоможе. А таких як я обманутих мам та простих людей стане ще більше і нікому не буде до нас діла. І так і надалі шахраї будуть обкрадати людей та залишуться безнаказаними. Наперед дякую за вашу увагу". Будьте уважні.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка