Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Як стати директором-мільйонером? В столичному ліцеї вимагати благодійні внески!

14.02.2014 14:26
11437
 
На «Електронну книгу скарг України» написала мати учня столичного ліцею №157. Вона переконує, що в цьому ліцеї побори поставлені на конвеєр. Все почалося з самого початку, як тільки вона обирала школу для своєї дитини: «Записываться нужно еще за год. Родители в обязательном порядке подают информацию о статусе семьи, кто папа, кто мама, где работают, должности. Такой анкетой они выбирают потенциально статусных родителей. Сразу говорят что школа находится в особом статусе, который нужно будет поддерживать – материально». Після фінсової обробки батьків, підготовки до вступу в першу альма-матер батька потрібно готуватися до першого траншу на рахунки ліцею №157, стверджує Ольга. «Ни один (ну или 99%) первоклассник не будет зачислен к обучению,пока не предоставит,на ровне в обязательными документами для поступление в школу, квитанцию об оплате  взноса в школу - это 10 000 грн. с ребенка». І всі ці кошти потрібно переводити на один і той самий рахунок – благодійний фонд «Ліцеум», ось такий має вигляд квитанція, яку роздають платоспроможним батькам. [caption id="attachment_6663" align="aligncenter" width="504"]Зображення видалено. Квитанція від благодійного фонду "Ліцеум"[/caption] Окрім цього самі ж батьки платять за утримання адмін.складу столичного ліцею, також платять і за те, що вчителі вчать дітей, і також віддають гроші на свята, і безліч іншого, за що потрібно НЕВПИННО ПЛАТИТИ. Краще просто прочитайте ми нічого не додаємо і не перебільшуємо: «Мы родители,понимаем что за все хорошее нужно платить...но эти суммы не обоснованы...ко всему дополнительно нужно поздравлять учителей с праздниками и д.р.(хотя нам говорят что учителя получают зарплату с ежемесячных платежей ,а это на секундочку 380 грн. - зарплата учителям нашего класса почасово, в соотв. с их квалификацией и 100 грн. - премия с каждого ребенка.....каждый месяц!!!!) Так же мы содержим админ состав и персонал ,каждый месяц с ребенка- 240 грн.- "админ-тех." персонал - завуч., вахтер, дворник, психолог, мед.сестра и т.д. ...За уборку класса с наших денег выделяют 40 грн.ежемесячно с ребенка, но при этом уборка лишь один раз в день,поэтому мы самостоятельно и дополнительно оплачиваем уборщицу и все необходимое для ее работы...Но самое смешное это растраты на содержание классов 100 грн. - лампочки, туалет.бумага, моющ.средства, тряпочки....вы представляете такие растраты на это в размере 3300 грн. с одного класса в месяц»
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Подарунки до Дня святого Валентина своїми руками"
Ольга пише, що дітьми і їхніми знаннями можуть навіть маніпулювати. Наприклад, якщо дитина погано вчиться – їй запропонують репетитора з тієї ж школи, платити, знову ж таки, на рахунок благодійного фонду «Ліцеум». Але от, «погано вчиться» суб’єктивне поняття, тому що тести на знання здаються за зачиненими дверима і батьки не завжди можуть знати, чи показують складений тест її чадом, чи все ж таки, когось іншого… Тим не менш, саме тести стають чарівною паличкою вчителів і на початку зарахування дитини в столичний ліцей. Так само, за зачиненими дверима, відбуваються бесіди із малечою, де її розпитують про статус батьків, де працюють, чим займаються – Ольга переконана, що таким чином викладачі відбирають і найрозумніших дітей і найбагатших. Щоб і платилося легко і показники були хороші. Але й це ще не всі можливості благодійного фонду – на базі ліцею №157: «В школе есть кружки (рисование,борьба,танцы,лего...),за которые нужно платить отдельно от 450 до 660 грн. в месяц за ребенка,но парадокс в том что мы же эти же кружки спонсируем своими взносками, нам так говорят.....но все-равно плати...опять же на тот самый "благодійний фонд"», - пише Ольга.
Читайте також: "Благодійний аферист"
Журналісти «Електронної книги скарг України» поцікавилися, а кому ж належить цей благодійний фонд – виявилося, що в єдиному державному реєстрі благодійна організація «Благодійний фонд «Ліцеум» належить нікому іншому, як людині з дуже схожим прізвищем ім’ям і навіть по батькові з Директором цього ж ліцею №157  - Костенко Віктору Івановичу. [caption id="attachment_6664" align="aligncenter" width="529"] Виписка з ЄДР[/caption] Навіть більше, цей же директор навіть не подумав, щоб змінити юридичну адресу – заснував фонд за адресою, на якій знаходиться і сам столичний ліцей №157 (Оболонський, 12-В). Ось фотот директора з сайту ліцею.

Звичайно, можна подумати, що таким чином директор вирішив поповнювати скарбинцю Ліцея і щоб не перетворити це в незаконні побори – зареєстрував такий собі фонд. Але, за умов благодійних фондів  в законодавстві передбачено, що такі благодійні фонди і «Ліцеум» не виняток, можуть брати 20% з грошей, які були перераховані на обслуговування, наприклад, офісів, зарплати волонтерам і решту дій… Але і цього мало, пише Ольга, вона переконана, що як розподіляються гроші  - таємниця. «40 грн. – идет в фонд класса с ребенка в месяц мы можем тратить на свое усмотрение на нужды детей,НО деньги эти на безнале фонда и если мы что-то и заходим купить,мы растрачиваем 30% от суммы на оплату налогов  фонда. Дополнительно родительский комитет собирает среднем по 200 грн. с ребенка в месяц на нужды...Понятно что на вопросы куда идут деньги, они всегда находят ответы...вот например с этого года (2013г. первый класс) из членских взносов потратили почти 49 тыс.грн. на дет. площадку  для них же ,а куда делась старая никто не говорит...(какая та подделка под ИнтерОтлетику... ,купили мебель на 24 тыс....куда ..где старая...,ремонты и благоустройство классов,кружков,ремонтировали крышу,фасад.......такое впечатление что прошлые дети были без ремонта и благоустройства.... при всем этом парадный вход требует элементарного ремонта,замены некоторых плиток на ступеньках....и много чего...» Для журналістів, як завжди, є контакт, зараз не хочемо його показувати тут. Щиро Ваша, «Електронна книга скарг України»;)
reaction.ua@gmail.com:Зображення видалено.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка