Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Як прикрасити свої тренування за допомогою додатків до Ваших гаджетів

25.02.2015 15:50
2395
 
Сьогодні створено безліч пристроїв, які допомагають відслідковувати і покращувати якість наших тренувань. Проте it-розробники не стоять на місці і щоразу пропонують все більш сучасні моделі. Журналісти «Електронної книги скарг України» підібрали гаджети і цікаві технології для схуднення. Тим паче, що скоро літо, a за зиму могли набратися декілька зайвих кілограмів. Свята, холод, вихідні – все це завдало удару по наших фігурах. Тому, всім нам, хочется змінити своє тіло в кращий бік, стати більш стрункішим. Програми створені для всіх ОС.

«Лічильник калорій»

Лічильник калорійЗавантажити

Перед початком роботи ця програма вимагатиме у вас реєстрації або входу через «Facebook», а потім запропонує вибрати одну з трьох потрібних вам цілей: схуднути, підтримувати вагу або ж набрати вагу. Розглянемо першу. Після вибору необхідного завдання потрібно встановити необхідні параметри, зрозуміти, яку вагу ви хочете скинути - і «Лічильник калорій» дасть таку можливість, він запропонує ввести в кілограмах або фунтах те число, на яке хочете зменшити свою вагу. Потім - ваш спосіб життя, вам необхідно вибрати ступінь його рухливості. Ну і індивідуальні параметри: зріст, вага на момент початку користування додатком, для користувача ім'я, країна і поштовий індекс. Готово!Тепер у Вас є персональний обліковий запис і мета - схуднення на певну кількість калорій за день. Завдяки програмі ви самі вибираєте для себе роспорядок дня, a ось за харчуванням слідкуватиме «Лічильник калорій».

Додаток «iDukan»

дуканЗавантажити

Цей додаток створено для тих, хто віддав перевагу дієті Дюкана, з дотриманням усіх її тонкощів. Програма створенна для підрахунку калорій та слідкуванням харчуваням на протязі худіння. Як це і потрібно в усіх додатках, спочатку нам буде потрібно персоналізувати контент програми - вибрати одиницю ваги, встановити зріст, фактичний і бажаний результат ваги на різних етапах процесу схуднення, необхідна калорійність продуктів і час початку дієти.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Як дихати під час бігу: ритмічне дихання"Тепер можна і приступити до схуднення - воно проходить у два етапи, «Атака» і «Круїз». Для контролю процесу нам показується етапний («Атака» чи «Круїз») день, необхідне харчування і параметри ваги - вихідний і кінцевий, останній вимір, а також число скинутих кілограмів і кілограмів, які залишилося скинути. Серед представлених категорій можна виділити «Дієту сьогодні», «План дієти», «Календар» і «Графік», зміст яких з часом плавно змінюється.

«Склад продуктів»

склад-продуктівЗавантажити

Звичайно, для успішного схуднення необхідно знати харчову цінність того чи іншого продукта. У цьому нам допоможе додаток «Склад продуктів». Вам пропонується вибрати свою їжу з досить великого списку категорій самої різної спрямованості: «Алкогольні напої» та «Гриби», «Кондитерські вироби» та «Овочі та зелень», «Яйця та продукти з них» і «Горіхи і насіння» - тут є практично все, що присутнє в денному раціоні звичайної людини. Якщо ж вам ліньки вибирати потрібний продукт з якої-небудь категорії, то Ви завжди зможете скористатися пошуком по бібліотеці додатки, і якщо знайдуться збіги - «Склад продуктів» видасть вам необхідну страву. Але краще пробігтися по категоріях, бо формулювання продукту в додатку може дещо відрізнятися від заданої вами.

«Калькулятор калорій» від Yauheni Bulat

Калорії

Завантажити

Ще один додаток, за допомогою якого можна схуднути - «Калькулятор калорій». Для кожної людини вплив калорійної їжі буде індивідуальним, тому спочатку вам буде потрібно вказати свою стать, вага, вік, зріст і рівень активності, а потім - мета: втратити, підтримати або ж набрати вагу.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Як схуднути швидше: кілька порад для починаючих бігунів"Надалі всі поради будуть підігнані під введені вами дані - Ви зможете стежити за харчовим балансом і статистикою зміни ваги, а також стежити за прогресом в схудненні інших користувачів - в «Калькуляторі калорій» присутній щось на зразок соціальної мережі, де Ви можете спостерігати за режимом харчування інших людей і шукати однодумців. За допомогою «Історії» можна відстежувати зміни у вазі в конкретний день з процедурами та продуктами, а також переглядати графік цього процесу.

«Е-Добавки »від I Am Edu

Додаток-телефон

Завантажити

Крім калорій, сучасна їжа містить ще й особливі елементи, звані Е-добавками, які можуть бути як корисними, так і нашкодити організму людини, поставити під удар питання здоров'я та ваги. Але як дізнатися, в яких продуктах містяться ці речовини? І якої шкоди несе кожне з них? Ці проблеми вирішувані за допомогою програми «E-Добавки», яке містить досить повні дані про всі харчові добавки, що використовуються виробниками в наш час.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "McDonald’s зізнався, що додає поліпшувач до картоплі фрі"При запуску програми постає список Е-добавок за алфавітом, які мають або особливу наукову назву, або свій порядковий номер. Ви можете вибрати необхідне для вивчення речовини зі списку, а можете ввести назву добавки в особливе поле і спробувати знайти харчовий елемент який вас цікавить. Якщо, звичайно, він взагалі існує в природі. Отже, завдяки таким додаткам худнути стало не лише легко, але й цікаво. Худнити можно будь-де, на роботі, вдома і навіть в черзі магазина, якщо у Вас є одна з таких програм. Тож, бажаю Вам успіхів у худненні і щоб кожний з Вас знайшов для себе потрібну програму.

Даша Дородько

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка