Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Як правильно зберігати крупи?

22.12.2014 20:02
6030
 
Щоб крупи не стали вбивчими на Вашій кухні  - за ними потрібно добре доглядати, як? Поради від наших журналістів.  У будь-яких крупах, незалежно від порядку на кухні, можуть завестися жучки чи черв’ячки. Причину варто шукати не у тотальному безладі господині, оскільки спіткати ця проблема може навіть найприскипливіших чистоль, вирішення тут криється у неправильному зберіганні круп. Як вберегтися від появи неприємного сусідства на власній кухні? Рецепт від «Електронної книги скарг України».

Вибір крупи

Перш за все, аби уникнути появи у крупах жуків та черв’яків, не варто надто ними запасатися, а розрахувати приблизну кількість на декілька місяців. Наприклад, на зиму. Ви цілком можете провести первинну перевірку продукту до покупки. Для цього потрібно уважно подивитися на вміст упаковки (часто вони продаються в прозорих поліетиленових пакетах), перевірити на наявність, наприклад, павутинок. Якщо крупа продається у паперових чи картонних коробках, то варто ознайомитися з датою виготовлення та терміном зберігання.

Обробка крупи

Принісши крупу додому, її можна обробити. Це стосується і тої, що Ви плануєте відкласти на майбутнє, адже обробка позбавить можливості появи небажаних «квартирантів» у крупі. Продукт можна покласти на декілька голин до морозилки чи винести на балкон в холодні періоди року або трохи підсмажити на пательні. На смак це не вплине, а від жучків чи черв’ячків вберегти може.

Зберігання крупи

Крупу не варто зберігати у поліетиленових пакетах, оскільки це може спричинити появу неприємного запаху та присмаку. Краще користуватися скляними чи пластиковими контейнерами з щільноприлягаючими кришечками. У пригоді можуть стати і звичайні банки, проте перед використанням їх треба простерилізувати. Для кращого збереження крупи до контейнеру можна додати часник (1-2 зубчики на кілограм), перець чилі, лавровий лист, цедру лимону. Дехто навіть використовує каштани. Аби вберегти продукт від вологи, можна покласти у ємкість мішечок солі. Від появи жуків може врятувати і шматочок металевої фольги чи металева ложка. Оскільки під дією світка продукти можуть псуватися, то зберігати контейнери краще в шафках. Якщо у Вас є свій особливий рецепт, як вберегтися від жучків та черв’ячків у крупах, поділіться ним у коментарях!
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка