Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Як правильно сидіти на офісному кріслі?

16.07.2013 12:23
3580
 
Все більше часу ми проводимо за комп’ютером. Тому правильно сидіти – важливо. Сучасна людина забагато часу проводить сидячи, займаючись не фізичною, а розумовою працею. Люди змушені сидіти, нахилившись над столом, тому у них почастішали болі в області шиї, попереку, причини яких закладаються в дитинстві. Тому, як правильно сидіти питання стає все актуальнішим для офісних працівників.

Як правильно сидіти на офісному кріслі поради:

Перша порада, найпростіша - відрегулюйте висоту стільця. Сядьте на стілець перед Вашою робочою зоною та знайдіть важіль для контролю висоти. Він, як правило, розташований на правому боці стільця. Якщо сидіння розташоване занизько, підійміть тіло з сидіння і натисніть на важіль. Це дозволить сидінню піднятися. Знайдіть для себе зручну висоту.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ЯК ПРАВИЛЬНО ПОМИТИ МАШИНУ"2) Оцінка кута ваших ліктів щодо робочої поверхні. Сядьте так близько до столу, що б Вам було комфортно, але що б Ваші руки від долонь до ліктів лежали на столі, а руки від плеча до ліктя були паралельні хребту. Нехай ваші руки лежать на робочій поверхні. Руки повинні бути зігнуті в ліктях на 90-градусний кут. Якщо це не так, наприклад, якщо Ваші руки вище ліктя, значить читаємо першу пораду, як правильно сидіти – і регулюємо висоту вашого офісного крісла вгору або вниз, поки не знайдете потрібний кут. 3) Дуже важливо переконатися в тому, що глибина вашого комп'ютерного крісла є правильною, щоб уникнути сутулості під час роботи.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "5 МІСЦЬ ДЕ ЗА ВІДПОЧИНОК ДЕРУТЬ ГРОШІ"4) Коли Ви сидите за кріслом, то повинні дивитися в центр екрана і бути в змозі прочитати все на ньому, не напружуючи шию або очі. Якщо ви виконуєте ці умови то Ви сидите правильно.5) Якщо на Вашому стільці є регулятор підлокітників – це додатковий бонус, можна сказати, Вам пощастило;) Відрегулюйте підлокітник крісла так, щоб ваші руки злегка піднялися на плечах. Це дозволить розрядити навантаження в шиї і плечах.

Профілактика захворювань

Якісний комп'ютерний стілець і правильна поза - це тільки половина шляху до збереження здоров'я працівника офісу. Періодично необхідно стимулювати кровообіг і м'язову діяльність. Домогтися цього можна за допомогою руху. Саме рухаючись на стільці, погойдуючись, міняючи пози, ми розслаблюємо м'язи і знижуємо загальну втому організму. Тому корисно іноді пройтися за бутербродом, а не їсти на тому ж робочому місці;)
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка