Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Як повернути товар без чека?

27.10.2012 19:42
15550
 

Ви придбали продукцію неналежної якості, але чек, наприклад, загубили, або  забули, або, чого не можна робити – продавець Вам його не дав. Пам’ятайте - можна здати товар і без чека! Що ж потрібно робити? 

  1. Що потрібно при доказах? Звичайно, свідки, які бачили і зможуть підтвердити те, що Ви робили покупку товару, який хочете повернути. Це може бути упаковка, яка залишилася від товару, але на ній повинні бути відмітки про магазин де був куплений цей товар.
  2. Якщо Ваш добрий намір, просто поміняти товар відвергли злими обличчями – пишіть скаргу, можете написати нам, але окрім неї пишіть продавцю – як її писати – ми вже з Вами обговорювали. Також радимо при написанні її формулювати слова таким чином, щоб це не було прохання, а дійсно вимога. Замінити усі м’які форми вислову на більш жорсткі. Не забудьте написати скаргу в двох примірниках і на одному з них, отримати печатку або підпис продавця.
  3. Будь – які звинувачення від продавця, директора, магазину, в який ви намагаєтеся здати товар без чеку чи навіть з ним – повинні обґрунтовуватися не тільки словесно. Звинувачують у неправильній експлуатації товару? – наполягайте на проведенні експертизи, при Вашій присутності, на це у Вас є законне право.  Щоб бути там – неодмінно напишіть тоді у скарзі, що Ви наполягаєте;) повідомити про місце, дату, час проведення експертизи. В даному випадку платить не той, хто замовляє. Але, якщо експертиза засвідчить правоту директор, то доведеться все ж таки заплатити. А якщо виявитеся правим Ви, то за Ваш товар повернуть гроші.
  4. Можна попросити перевірити відеокамери, які зазвичай є в магазинах. На них, якщо Ви робили покупку, має бути записаний процес. Але з цим варто не тягнути і одразу попросити це зробити, якщо  чуєте відмову – запишіть це у скаргу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ПРАВА СПОЖИВАЧА"

Повернення товару без чека на ярмарках

На такого роду заходах повернути товар теж можна. Навіть, якщо продавець з іншого міста. Якщо Ваш товар є – то знову ж таки, необхідні свідки – це про всяк випадок. І головне! Запам’ятати номер прилавку де була зроблена покупка без чека. Тоді вже можна телефонувати організатору ярмарки, якщо такого немає – телефонуйте орендодавцю приміщення – він повинен знати.

Поясніть по-людськи проблему і номер буде Вашим. І вже у організатора вимагайте номер продавця і посприяти поверненню товару.

Щодо ярмарок на відкритому місці – тут вже складніше бо доведеться звертатися у міський відділ культури, вони зазвичай видають дозволи на проведення таких заходів. Але завжди пам’ятайте, головне, щоб були докази, вони не тільки будуть засвідчувати покупку в магазині, але і засвідчать Вашу правоту у суді. Вдалих покупок без нервів і з чеками;)

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка