Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Як обрати пароварку?

15.12.2014 13:07
2423
 
Це і один з кращих подарунків для жінок, і незамінна річ в будинку - пароварка. Як обрати, на що звертати увагу при купівлі пароварки - розповідаємо в статті.  Середня тривалість життя в Україні становить 71 рік. Для поліпшення цього показника українці намагаються вести здоровий спосіб життя, однією з найважливіших характеристик якого є правильне харчування. Пароварка не лише економить час, що Ви проводите за плитою, та швидко розморожує продукти. Подібний спосіб приготування зберігає максимум вітамінів та мінеральних добавок. Сьогодні пароварки є чи не в кожному домі наших співвітчизників. Відповідно, і вибір є великим. Аби не розгубитися та не купитися на пусту красномовність магазинних консультантів, радимо Вам перед купівлею звертати увагу на чотири чинники, котрі вирізняють якісну пароварку.

1. Потужність

Часто вона варіюється між показниками у 600 – 2000 WT. Обирати варто, опираючись на традиційний для Вас процес приготування. Більша потужність пароварки дозволить готувати швидше.

2. Тип управління

У сучасних пароварок управління може бути механічним та електронним. Час роботи у пристроях з механічним типом встановлюється за допомогою ручного таймеру-кришки. Це легко, зручно та швидко. Подібні пароварки є більш довготривалими у користуванні. Проте пристрої з електронним управлінням є більш функціональними. Управління здійснюється за допомогою табла з кнопок, котре відображає обраний режим. Перевагами таких пароварок є відстрочка часу приготування та функція підтримки тепла. Ці пристрої є важчими у користуванні та довшими у настройці.

3. Парові корзини

  [sociallocker id="10855"] Парових корзин можу бути дві або три. Якщо Ви звикли готувати одночасно декілька страв, то зосередьте увагу на пароварках з трьома корзинами. Проте варто пам’ятати, що паралельне приготування призведе до збільшення часу роботи просторою. Також до комплекту входить чаша для рису. Назва прибору є невиправданою, адже у чаші можна готувати будь-яку кашу. Увагу звертати варто на парові корзини об’ємом від 1,5 до 3,5 літрів. Уважним треба бути з об’ємом чаші для рису, адже її розміри можуть сягати від 0,7 до 2 літрів, тому подекуди вона може бути замалою для приготування вечері на велику родину. Важливою характеристикою є форми парових корзин. Навряд чи Ви використовуватимете пароварку декілька разів на день, тому необхідно буде компактно її скласти. Тут важливу роль відіграють форми корзин, адже покупцеві необхіднл пересвідчитись, що вони підходящі для складання пристрою та його компактного зберігання.

4. Піддон

Піддон – це місце, куди стікає конденсат та сік з продуктів, що готуються. Бажано, аби його висота була не менше 1,5 см. Інакше доведеться постійно слідкувати за процесом приготування. Зручнішими у користуванні є піддони з ручками, оскільки це гарантує меншу вірогідність опіку при приготуванні їжи та злитті зайвого конденсату. [/sociallocker]   Якщо Ви звикли одночасно  готувати декілька продуктів, котрі не поєднуються в одній страві, то варто звернути увагу на пароварки з декількома піддонами, аби сік з верхньої корзини не капав на продукт в нищій. Додатковими характеристиками, котрі можуть вплинути на рішення при виборі пароварки, можуть бути наявність отвору для доливу води в процесі приготування, індикатора рівня води, прозорість парової корзини.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Десять правил вибору побутової техніки"Завдяки широкому вибору пароварок, ціни є абсолютно різноманітними. Популярністю в українських магазинах техніки користується декілька моделей. Зокрема, «TEFAL VC1014». Коштує прилад близько 750 гривень, придбати можна тут. Серед недоліків користувачі зазначають невелику чашу для рису та відсутність отвору для доливу води. Також українці довіряють пароварці «PHILIPS HD9140/91». Вона коштуватиме Вам близько 850 гривень, придбати можна тут. Мінусами пристрою користувачі вважають незручність у митті.Ще однією пароваркою, котра імпонує покупцям, є «BRAUNMultiGourmetFS 20». Вартість пристрою сягає 400 гривень та купити її можна тут. Серед недоліків користувачі виділяють наявність всього лиш двох парових корзин.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка