Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Як обрати найзручніший додаток для смартфона

12.06.2015 16:55
2792
 
У AppStore і на Android Market можна знайти сотні тисяч різних додатків для смартфона. Ви можете скачати собі різні версії навігаторів, додатків для соціальних мереж, програми для обробки фотографій і безліч різних ігор. Питання в тому, як обрати те, що Вам дійсно потрібно. І не повірите, але для цього є кілька правил. Багато хто з нас вважає, що краще ноутбука - планшет і смартфоном. Цими пристроями можна користуватися практично в будь-якому місці і в будь-який час. Згідно з аналізом International Data Corporation, цього року виробники мобільних пристроїв планують випустити понад 470 млн. смартфонів, якими до кінця 2015 року буде користуватися близько мільярда людей. Мобільний замінює нам навігатор, довідник, словник, записну книжку, будильник, книги і багато інших необхідних нам речей. Різноманітні функції стають доступними завдяки різним програмам, кількість яких збільшується просто в геометричній прогресії. Згідно з дослідженням компанії Statista, в липні 2014 для Android і Apple App Store працювало 2,5 млн додатків. А аналіз IDC показує, що через 4 роки їх буде вже 183 млрд.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Репутаційна складова: як ми обираємо товар в інтернет-магазині"Зорієнтуватися в такій кількості функцій не так просто. Звичайно, є популярні та корисні додатки Google Maps, «Яндекс. Навігатора », Skype та інші. Однак у магазинах є маса корисних додатків, які ми просто не помічаємо. Daily Tekk радить, як вибрати відповідні додатки.

Додаток має бути корисним

Це запитання повинен поставити собі будь-який користувач, завантажуючи черговий додаток. Більшість мобільних додатків безкоштовні і якщо Ви будете завантажувати кожну програму, то у вашого телефону просто закінчиться пам'ять. Вивчайте кожен додаток самостійно, не піддаючись моді чи пораді друзів, адже саме Вам воно повинно спростити життя. Після того, як Ви завантажили додаток, дайте йому випробувальний термін, щоб зрозуміти, наскільки воно дійсно допомагає. Часто люди скачують відразу кілька додатків для однієї і тієї ж мети, хоча використовують далеко не всі з них. Це також неправильно. Задумайтесь, чи потрібні Вам додаткові додатки, що дозволяють робити якісь особливі аватари і СЕЛФІ або вони просто засмічують ваш телефон. Крім того, стежте за тим, наскільки Ваш телефон перевантажений. Часто через відкриті додатки, які Ви не використовуєте, швидко сідає батарейка.

Інтерфейс повинен бути функціональним

Додатку недостатньо бути гарним для того, щоб забезпечити Вам зручність роботи. Привабливість може бути оманливою. Щоб додаток дійсно допомагало Вам, його інтерфейс повинен відповідати досвіду користувача, тобто бути максимально зручним, максимально полегшувати життя.

Додаток повинен бути простим

Користувачі, так само як і розробники, повинні перевіряти, щоб додаток був простим у використанні. Якщо до нього вимагається інструкція, краще відмовтеся від нього. Напевно, знайдеться схожий додаток, що буде більш зрозумілим. Якщо додаток важко скачати, у ньому треба розбиратися або він довго завантажується, навряд чи Вам захочеться ним користуватися.

Додатки можуть застаріти

У додатків короткий термін придатності. Сьогодні вони актуальні, а завтра вони вже застаріли. Як показує аналіз компанії Localytics, найактуальніші додатки - це інформаційні ресурси, наприклад, у газет The New York Times і The Wall Street Journal, як показало дослідження, найвищий відсоток утримання користувачів, тобто люди часто відкривають їх і довше ними користуються. У додатків ігор, розваг і спорту відсоток збереження користувачів - 33% -36%. Коли Ви обираєте програму, перевірте, щоб це була остання, сама оновлена ​​версія.

Користуйтеся бонусами

Створення програми є частиною маркетингової стратегії. Щоб стратегія цифрового маркетингу працювала, повинна з'явитися можливість інтегрувати унікальний, персоніфікований контент, який зазвичай і представляється за допомогою програми. Користувачам, які скачують додатки, можуть надавати знижки, спеціальні можливості, повідомляти про різні акції. Це може бути зручно для тих, хто замовляє товари через інтернет. Такі додатки є у більшості ресторанів, магазинів і навіть туристичних компаній. Дізнайтеся, чи надають ці організації знижки або інші вигоди тим, хто викачує їх застосування.

Зверніть увагу на вбудовані в додаток налаштування користувача

Смартфон завжди можна підлаштувати під наші особисті потреби і використовувати в залежності від наших обставин. Саме тому у деяких людей навіть з'являється номофобія - страх опинитися без телефону. Те ж саме можна сказати про окремі додатки. Тому, скачавши додаток, подивіться, чи є в ньому налаштування користувача, тобто чи можна налаштувати його так, щоб воно було зручно саме Вам.

Скачуйте додатки, орієнтовані на місцевих жителів

Маркетологи намагаються робити програми, орієнтуючись на потреби конкретної аудиторії. Тому підбирайте додаток, зроблене для аудиторії, до якої Ви відносите і себе. Якщо Ви готуєтеся до весілля і шукаєте додатки, які допоможуть Вам у цьому, то шукайте додатки для організації та дизайну весілля, орієнтовані на Україну, інакше Вам доведеться оплачувати доставку вибраних Вами товарів. Простіше кажучи, вибирайте те, що максимально відповідає Вашим умовами і запитом.

Додатки повинні приносити задоволення

Звичайно, в першу чергу програма має бути зручною, проте важливо також, щоб нею було приємно користуватися, інакше вона швидко Вам набридне. Зрештою, додаток повинен не тільки служити конкретній мети, але і приносити Вам задоволення.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка