Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Як не стати жертвою інтернет-продавців і купити товар по нормальних цінах

26.12.2014 10:58
2196
 
Історія сталася із нашим читачем Андрієм, який хотів купити новорічний подарунок для своєї доньки. До «Електронної книги скарг України» написав Андрій Нікодюк, на власному досвіді демонструє, як в інтернет-магазинах можуть звищувати товар, а потім зателефонувати, наче ні в чому не бувало, і продати його все ж таки по нормальній ціні, вказаній на сайті.

ОСЬ ЙОГО ІСТОРІЯ:

«Сегодня, опять я пытался купить в интернет магазине. Как известно многим покупателям, в магазине цена на товар выше.Оно и понятно аренда, обслуживание и т.д. Поэтому я стараюсь взглянуть на товар в магазине и записав модель желаемого приобретения,спешу найти его в интернет магазинах. Если раньше цены практически соответствовали увиденному на сайте,то сейчас это нервы и сплошная ЛОЖЬ. Примеров много: товар на складе цену уточню, доллар выше и поэтому товар уже дороже но на сайте еще неуспели поменять, цвет остался только другой,кончились вот только перед Вам и т.д..,будут говорить что угодно но цена будет не соответствовать  увиденному:-(! Где контролирующие органы? Кто его знает! Пример сегодня: мне нужен "Конструктор М38 В0151 ''Розовая мечта''"цена 407.00грн. - лего для девочки(в моем случаи новогодний подарок доченьке.)Сайт игрушек: http://joykids.kiev.ua

Звонок с магазина

Продавец: - Здравствуйте.....,да есть такой товар, адрес доставки и время?Я: - Пожалуйста до 18:00.Продавец: - Сегодня до этого времени несможем доставить, давайте на завтра.Я: - Хорошо,но чуть другой адрес.Продавец: - Отлично, записываем. И вот как мне показалось,маркетинговый ход или еще как назвать?!...Продавец: - Извените, НО ЦЕНА УЖЕ ДРУГАЯ ЭТОГО ТОВАРА - 442ГРН.(была-407грн.)Я: - Нет спасибо, я вынужден отказаться от заказа, попробую найти дешевле, если не найду закажу вновь!!!Продавец: - Ладно. Разговор закончен и буквально сразу звонок из этого же телефона.Продавец: - Извените, Я ПРОСТО НЕ НА ТУ КОЛОНКУ ПОСМОТРЕЛ,ЦЕНА НА ВАШ ЗАКАЗАНЫЙ РАННЕЕ ТОВАР ПОПРЕЖНЕМУ - 407грн.,так-что берет??????????????

P.S. Вы думаете это случайность? Все может быть! Никодюк Андрей. Схоже криза в Україні дає про себе знати і кожен хоче заробити, щоб на Вас не заробили, Варто іноді сказати прямо, якщо буде по тій ціні, яка була вказано – я готовий на покупку, ні – йдіть до іншого, хто поступиться.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка