Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Як не хотіти спати. ТОП 5 порад і методів

06.11.2012 14:19
76216
 
Щоб не хотіти спати, потрібно по-перше добре висипатися ніччю;) Але, якщо так сталося, ну все в житті буває, що загуляли, чи було безсоння, прочитайте 5 порад, які допоможуть відчувати себе бадьорим протягом дня.

Як не хотіти спати порада №1 (Кофеїн і кола)

Багато хто, коли вже засинає кидається на каву, починає пити її по дві – три чашки за раз. Такий метод проти сонливості, можливо, для когось і дієвий, але його можна збільшити. У звичайну порцію кави еспресо, чи рістрето, потрібно додати грамів сто кока-коли, весь цей напій випити швиденько і одразу. Але лікарі застерігають, що такий напій погано діє на серцево-судинну систему. За допомогою бульбашок і додаткового кофеїну в колі таке "вариво";) швидко засвоїться в організмі. Також можна заварити собі міцного чаю, краще зеленого.

Як не хотіти спати порада №2 (Вода)

Проти сонливого стану може допомогти і контрастний душ. Він покращує кровообіг, а тому, змусить усі органи зрозуміти, що їм потрібно працювати, а не хилитися до сну. Та нюанс в такому методі, те, що душ не завжди під рукою і якщо вже довго Ви не спите, він буде дієвий тільки на годину, не більше.

Як не хотіти спати порада №3 (Технічні новинки)

За кермом теж, часто можуть злипнутися очі. Водії з досвідом радять і радіо вмикати, там окрім музики можна почути рекламу – тоді не присипляє, відкривати вікно, щоб до салону міг заходити холодне повітря. Також в далеку дорогу, радять запастися лимонами, кислими яблуками, або намагатися постійно щось жувати, тут допоможе насіння. Допоможе і спів в усе горло за кермом. Можливо з боку воно і виглядатиме, якось не по феншую, але буде дієвим і зможе вберегти життя. Також, щоб не заснути за кермом, допоможе спеціальний пристрій, який реагує на нахил голови. Він починає пищати.

Як не хотіти спати порада №4 (Фізичні вправи)

Лікарі Київського центру медицини сну, радять бадьорити себе не різними видуманими народними методами, а наприклад фізичними вправами, каже Олександр Бузунов, директор центру «Присидание, похлопывание, наклоны вперед, назад – это позволяет взбудоражить центрально-нервную систему».

Як не хотіти спати порада №5 (Їжа)

Якщо вже і очі закриваються, варто утриматися від важкої їжі. Вона діє на шлунок, а коли наїдаєшся, хочеться одного – відпочити. Але звичайно, щоб не засинати протягом дня і не шукати методів як не хотіти спати – потрібно висипатися ніччю
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка