Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Як агентство "Есть квартира" обманює людей

08.06.2014 08:52
1519
 
Есть квартира - агентство африст. Яке замість обіцяної квартири надає номер - своїх товаришів, які потім не виходять на зв'язок. До «Електронної книги скарг України» звернулася одна з читачок зі своєю історією. Як нахабні афристи зняли офіс і просто заробляють на бажанні людей знайти квартиру. Ми розуміємо, що обман цей достатньо давній, але нагадаємо усім про аферистів, які можуть видурити з  Вас гроші.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Моментальний кредит: найпопулярніша афера року"
Дівчина хотіла зняти квартиру, знайшла агентство (http://estkvartira.com.ua/) "ЕСТЬ КВАРТИРА" та домовилась про зустріч. Офіс знаходиться в багатофункціональному приміщенні. За словами читачки там функцірнує і музична школа, і житловий будинок, і офіс компанії. [caption id="attachment_7769" align="aligncenter" width="525"]Зображення видалено. Такий вигляд має сайт "Есть квартира"[/caption]Чекати на представника довелося недовго, 40 хвилин. Офіс облаштовано у стилі мінімалізм: стіл та два стільці. Але робота з клієнтами йде досить швидко: підписується контракт, клієнт оплачує на місці послуги вартістю 200 гривень на руки робітнику організації та отримує номер власника квартири, яку завчасно пригледів. Про дзвінок потенційного постояльця при Вас попереджають власника, більше того домовляються про час і день зустрічі з ним!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Кредитні хитрощі"
Безмежна радість зникла разом із хазяїном квартири. Протягом декількох наступних днів дівчина намагалася поговорити з власником квартири, проте він не брав слухавки, вмикав автовідповідач та врешті вимкнув телефон. У агентстві ж сказали, що допомогти нічим не можуть. «Електронна книга скарг України» була щиро подивована, коли побачила, що агентство все ще працює! На що звертаємо увагу правоохоронних органів. Рекомендуємо бути обережними та при пошуках квартири звертати увагу та деякі особливості: рейтинг агентства, місце розташування офісу та його інтер’єр, спосіб оплати послуг, контракти, які Вам пропонують. І не підписувати документи, які Вам намагаються дати в подібних агенціях, наша читачка підписала, в тому ж агентстві "ЕСТЬ КВАРТИРА" - документ про надання інформаційних послуг, що, в приницпі, і сталося. А про квартиру може забути. Щиро Ваша, "Електронна книга скарг України";)
reaction.ua@gmail.com:Зображення видалено.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка