Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Всім байдуже: на території одеського автосалону агресивні собаки постійно нападають на велосипедистів

15.10.2019 18:11
2368
 
Житель Одеси постраждав від нападу агресивних собак. Він розповів, що це не перший випадок і тварини постійно нападають на велосипедистів. Та на території, де вони проживають, ніхто не навіть не намагається вберегти перехожих людей.

Ось зміст історії:

"Здравствуйте. Опубликуйте пожалуйста. Важная информация для велосипедистов. На Овидиопольской дороге, как ехать на 7 км, после поворота от аэропорта, есть Сузуки центр, на территории которого обитают 2 псины. Одна чёрная, вторая по меньше белая. Нападают на всех велосипедистов едущих на рынок или с него. Ехал утром на работу, было грязновато , по этому ехал не быстро , псина набрала разгон и успела хватнуть , укус не серьезный , но до крови , чего вполне достаточно для заражения бешенством. Приехав на работу , обработал рану зелёнкой. На обратном пути заехал в Сузуки центр , обратился к охраннику , говорю что ваши собаки нападают на велосипедистов , нападают за территорией центра, спрашиваю кто за них отвечает? Мне отвечают "та я не знаю, та я не в курсе, обратитесь к начальнику охраны", говорю ок и иду к начальнику охраны. Повторяю тоже самое , спрашиваю относятся ли ваши собаки к охранному комплексу , почему они выбегают за периметр и нападают на людей будь то на электро самокатах, велосипедах, спрашивают оформлены ли собаки, когда были сделаны прививки, стерилизации. Ответ аналогичный "та я не знаю, собаки просто прибились, уже давно подкармливаем, собаки не оформлены, мы за них не отвечаем, хотите берите ствол и ведите в посадку стреляйте."Я знаю шо она чистая, мы её стерилизовали и прививали 1.5 года назад". Говорю, что период действия вакцины 1 год, вакцинация должна проходить каждый год, и что мне сейчас делать ? Ехать делать комплекс уколов, тратить время, деньги, здоровье на то, что вы не хотите отвечать за животных которые помогают вам охранять территорию. Как и всегда в нашем городе никто ни за что не отвечает. Подъехал к патрульной машине , описал ситуацию. Меня попросили " не отвлекать на такие пустяки ". В итоге виновных нет , так что берегите себя и объезжайте то место." - публікує слова Олександра "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка