Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Вони ставлять себе вище за інших": уряд продовжує збільшувати зарплати чиновникам

29.06.2020 12:20
4587
 
Користувач мережі, який незадоволений нерівним "соціальним балансом" в країні, написав відкрите звернення до президента з проханням переглянути нарахування зарплат чиновникам.

Скарга:

"Вітаю. Шановний Володимире Олександровичу, пишу з проханням перегляду заробітніх виплат народним обранцям, державним чиновникам та держслужбовцям. Згідно з постановою "Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України" зарплатня рахується у прожиткових мінімумах. Візьмемо за приклад спікера Верховної ради, та порівняємо його з вчителем.Чому людина, від якої залежить освіта, найголовніша складова майбутнього України, має отримувати кошти, менші від спікера?Не буду сперечатися, що спікер це професія, яку потрібно поважати, але як мінімум їх треба ставити на один рівень, а наразі ми маємо суттєві відмінності. Чому вчитель, який отримує 10000 гривень, дає дітям освіту, не висуває свої претензії, а депутат та міністерка на телеканалах, на всю Україну говорять що коштів не вистачає на забезпечення власних потреб та сім'ї. Пане президенте, я звичайний підліток, який дивиться на зарплатні в будь-якій державній сфері, та порівнюючи їх з іншими країнами, у мене тепер не виникає питання, чому українці виїжджають з Батьківщини у пошуках кращої долі, в ролі заробітчан. Бо наразі є бар'єр, який будується самою ж владою. Ставити зарплатні вищі ніж у кожного другого українця, кричати, що не вистачає коштів на потреби, декларувати те, що взагалі не кожна людина може побачити, то про яку довіру може йти мова, коли вони ставлять себе на багато вище від "звичайних" людей. Нехай проживуть на мінімум, нехай проживуть на найменшу пенсію якоїсь бабусі чи дідуся, нехай зрозуміють, що приходячи в Верховну раду, чиновники мають усвідомити, що прийшли робити кращим життя українців, та при розумінні цього і їх власні потреби почнуть задовільнятись." - публікує слова Станіслава "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка